Skocz do zawartości

Pomocy, kod do BMW business RDS


koyote

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie, prośba jak w temacie nr. radia PH7850V1178576, niestety naprawiałem czujnik wskazań paliwa bo mi się wskazówka na rezerwie położyła i odpiołem akumulator, od gościa co brykę kupiłem dosatałem jakiś kod ale nie działa, ściągnąłem nawet paczkę kalkulatorów ale też lipa, więc jak ktoś może to proszę o pomoc :modlitwa: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam takiej pewności bo autko ma juz 10 lat, ale sądze że tak bo to jescze kaseciak jesti papiery na radyjko też mam, w serwisie BMW krzykneli mi 150 zł a "Franek" w warsztacie 60 zł, jak nikt nie będzie mi umiał pomóc to bed musiał zabulić :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Chmielewski

 

Kierownik Serwisu

 

Bawaria Motors Sp. z o.o.

 

tel. +48 22 6467666 wew. 29

 

fax. +48 22 6467606

 

kom. +48 661 30 40 40

 

chmielewski_t@bmw-bawariamotors.pl

 

 

jak ktos ma radio w samochodzie od nowosci to po VINie ten gosc rozkoduje za darmo nie trzeba jechac droga e-mail tez to zrobi

 

mi pomogl

 

mysle ze za ta reklame nie bedzie mial pretensji :) :twisted2: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg zapłać dobry człowieku, mam nadzieję że się uda bo na forum wszyscy rozłożyli ręe że to radio to od philipsa i nie ma nikt kalkulatora na niego. Jeszce raz dzięki :cool2:

 

Już wysłąłem i czekam z niecierpliwością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś porażka, wysłałem dwa maile do BMW w wawie ale od tego gościa nie dostałem nic, żadnej odpowiedzi,jak ze strony netowej wysłełm zapytanie to odpisała mi jakaś baka że ustali mi ten numer. Wysłałem jej vin i nr. radia, fak po 4 dniach przysłała kod, ale lipa, nie pasował. Byłem tak wkurzony że chciałem walnąć radiem o podłogę, ale patrzę a na radyjku taka mała naklejka jak z ceną na towarach w sklepie, a tam cztery cyfry (oczywiście musiałem godzinę poczekać z włączonym radiem bo się blokło) wpisuję je do radia, już całkowice zrezygnowany, a tu niespodzianek- radio zagadało, hahahahahahaha potem to miałem ubaw po pachy, tydzień bez radia jeździłem i już chciałem zapłacić za odblokowanie a kod był cały czas na radyjku :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

No to prawie jak Pan Hilary....he he

 

Kod wziął się z tego , że na 99% radyjko było przełożone z innej BMW a znając słabości ludzkie montujący wiedział , że zapisanie na karteczce kodu grozi zagubieniem stąd przezornie nakleił go na samym radiu

 

 

daj na msze....

 

 

Pozdro

MarioBigRed :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.