Skocz do zawartości

Homologacja na butle? mozna gdzies dostac odpis?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Trzeba się skątaktować z producentem butli i po numerach na niej jeżeli taka była to za jakąś tam opłatą wystawią duplikat, to jeżeli chodzi o butle tak mi mówili gaziaże a resztę papierów (fakture,homologację) wystawia zakład który montował gaz, mam ten sam problem bo butle założyłem używke a wymagają przy przeglądzie kąplet papierów.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no certyfikat na butle wystarczy, nie trzeba przeciez miec kompletu dokumentow, po co? zreszta u nas te przeglady nawet bez tych papierow przechodza, ale z tego co wiem sam certyfikat na butle wystarzy, przeciez inne rzeczy typu parownik juz dawno molgem sobie sam zakupic i wymienic, to co tez mam miec na to papier? albo kupie uzywana instalacje gazowa, sam certyfikat na butle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie tak jeżeli gaz jest wbity,

ale całkiem niedawno przysłali mi z stacji kontroli

"W przypadku posiadania instalacji gazowej prosimy o bezwzględne zabranie ze sobą dokumentów z montażu instalacji gazowej-wymóg dla Stacji Kontroli Pojazdów przez Transportowy Dozór Techniczny"

a że kupiłem auto bez papierków.... nie podbili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kazdej butli jest nr seryjny, nr homologacji, nazwa producenta i data waznosci, czyli wszystko to co powinno byc, na upartego nic wiecej nie potrzebujesz, zmien diagnoste !!!. jesli znasz producenta, spisz wszystko z butli i zadzwon do nich, w tydzien dadza ci odpis. najwiekszym producentem butli w polsce jest stako - http://www.stako.pl/index.htm, wystawia duplikat nawet na 8 letnia butle - za darmo, ale nadal bede sie upieral ze wszystko co interesuje diagnoste jest na butli wybite, jemu sie nie chce czyscic albo wchodzic po auto., jak kazdy czeka na 50zl wsuniete w dowod.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.