Skocz do zawartości

Problem z szyberdachem


bodziotx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. taka sprawa szyberadach dzaila mi tylko zwykle otwieranie, nie dzaila te podnoszenie na rozszczelnienie. Mial juz ktos kiedys taki problem? Co to moze byc? Dodam ze juz wymienilem przekaznik komfortu ten od szyberdachu bo mialem go walnietego idziala tylko czasem szyber ale na lufcik nie dzialalo i wczesniej. Edytowane przez bodziotx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam 1.8 is i szacunek ale rozmawiamy tu o bmw i po to zagladam na te strone i nie jaramy sie innymi markami przynajmniej nie na bmw klub :naughty:

 

O co ci chodzi to znaczy ze jak jestem na forum BMW i sam mam bmke to zadne inne auto nie moze mi sie podobac? Jakbym napisal ze Ferrari 430 jest supper to tez bys sie czepial? To co mam w przypisie to mysle ze moja sprawa, a tu prosilem o pomoc i takie teksty zdecydowanie mi nie pomagaja :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. taka sprawa szyberadach dzaila mi tylko zwykle otwieranie, nie dzaila te podnoszenie na rozszczelnienie. Mial juz ktos kiedys taki problem? Co to moze byc? Dodam ze juz wymienilem przekaznik komfortu ten od szyberdachu bo mialem go walnietego idziala tylko czasem szyber ale na lufcik nie dzialalo i wczesniej.

Cześć, ja mam podobny problem , o którym juz pisałem kiedys na forum co prawda(dach też mi sie raz otwiera , raz nie i ) a stało sie to po założeniu alarmu. Wspomiałeś o przekażniku komfortu, sam go wymieniłeś? Jesli tak to napisz gdzie on sie zanajduje i czy mozna to zrobic we własnym zakresie. Jeszce myslałem o kontakcie na stykach silniczka , ale nie wiem czy to jest ta przyczyna.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. taka sprawa szyberadach dzaila mi tylko zwykle otwieranie, nie dzaila te podnoszenie na rozszczelnienie. Mial juz ktos kiedys taki problem? Co to moze byc? Dodam ze juz wymienilem przekaznik komfortu ten od szyberdachu bo mialem go walnietego idziala tylko czasem szyber ale na lufcik nie dzialalo i wczesniej.

Cześć, ja mam podobny problem , o którym juz pisałem kiedys na forum co prawda(dach też mi sie raz otwiera , raz nie i ) a stało sie to po założeniu alarmu. Wspomiałeś o przekażniku komfortu, sam go wymieniłeś? Jesli tak to napisz gdzie on sie zanajduje i czy mozna to zrobic we własnym zakresie. Jeszce myslałem o kontakcie na stykach silniczka , ale nie wiem czy to jest ta przyczyna.

Pozdrawiam.

 

Przekaznik komfortu znajduje sie pod klumna kierownicy, jak zdejmiesz (dkrecajac 1 srubke) oslone pod kierownica to tam na takim jakby plastykowym szkielecie jest wlasnie przekaznik komfortu. U mnie byl koloru niebieskiego. On odpowiada za szyber i chyba za elektryczne szyby. Ja dluuugo go szukalem i znalazlem spoko kolesia z czesciami uzywanymi i miell multum roznych przekaznikow i akurat identyczny sie trafil. Wystarczylo tamten wyjac i zamienic. Wiem ze mozan go tez zreperowac na wlasna reke bo caly problem w zimnych lutach, trza go wtedy rozkrecic i tam luty poprawic, ale ja tam sie w to nie bawilem bo mam ewe rece do lutowania. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodziotx

Dzieki za informację. Jak tylko znajdę chwilę czasu to zabiorę sie za ten problem :cool2: bo lato idzie a tu nie wiadomo czy dach sie otworzy i zamknie :lol:

Pozdrówko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.