Skocz do zawartości

Myszkuje


Edi1234567

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ją w październiku, felgi super aluminiowe 17". Opony z przodu 205 (trochę Łyse, z tyłu 235. Nosi mną jak robotnikiem po wypłacie, nie wiem czy tak powino być. Na gładkiej drodze może jeszcze być, ale jak są nawet lekkie koleiny albo nierówności to droga jest dla mnie za wąska.

W przednim zawieszeniu nie ma luzów, zbieżność też jest w zasadzie ok. boje się jeżdzić tym samochodem bo momentami tracę paowanie nad samochodem. Chce jechać wszędzie byle tylko nie prosto, co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tobie tak - mam podobny problem .Nie wiem jakiej masz szerokości felgi ale jak ja założyłem na swoje oponę 215 to auta nie da się prowadzić.Dokładnie tak jak piszesz myszkuje a na koleinach to już tragedia.Wcześniej jak miałem szerszą oponę problemu nie było.Koło ładnie wygląda z tą szerokością opony (ala german ;) ) ale fatalne się jeździ. Zobacz z inną szerokością opony powinno pomóc. pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też zmieniłem fele na 17 opona 225/45 troche zjechane i mam dokładnie to samo, na gładkiej nawierzchni lata się bardzo dobrze ale czasami jak wpadnie w koleine to lata po całej drodze. Na zimówkach jeździło się bardzo dobrze a na tych lipa. Tylko niewiem czy to dlatego że są już zdarte czy że takie szerokie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam co prawda mniejsze felgi bo 15'', ale równiez jak założyłem na poczatku marca aluski i letnie to jest tragedia, na zimówkach było spoko- teraz po koleinach az strach jezdzic tak rzuca, zbieznośc mam ok. pozostają chyba tylko zrąbane opony :mad2: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.