Skocz do zawartości

Szyba od pasażera została na górze ( coupe )


pigus

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Mam maly problem z szyba od pasazera, poniewaz przy otwartych drzwiach wcisnal sie przycisk i centralny zamknal ( i szyba poszla do góry !! )

 

Probowalem juz klamka pare razy, kluczykiem, ale ylko centralny dziala, a szyba jest na gorze i sie nie zamyka :|

 

 

Moze to jakas pierdulka tylko, bo jak wpycham srubokret w zamek to odbija, ale szyba nie chce zaskoczyc. hmmmmm....

 

Mial ktos podobny problem, bo nie wiem jak sie do tego zabrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chętnie bym pomógł ale nie rozumiem o co Ci chodzi

Probowalem juz klamka pare razy, kluczykiem, ale ylko centralny dziala, a szyba jest na gorze i sie nie zamyka

Czyli że co masz szybę na samej górze i chcesz ją zamknąć jeszcze bardziej?? Czy masz na samej górze ten 1cm luzu na domknięcie drzwi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , przyciskiem tez nie moge. Nie dziala.

 

Nie odlaczalem akumulatora, podjechalem pod dom, byly otwarte drzwi i niechcacy zostal wcisniety rygielek (zamykania) i juz nie moglem zamknac drzwi. Szyba nie chce zejsc te pare milimetrow.

 

Sory za opis, ale trudno to opisac :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To opusc szybe,zamknij drzwi i unies ja z zewnatrz,chyba mozesz tak zrobic ?U mnie szyba domyka sie dopiero jak zamkne drzwi a nie jak wcisne zamek przy drzwiach otwartych,choc nigdy jescze tego nie sprawdzilem :D wiec nie jestem do konca pewien

http://img237.imageshack.us/img237/9199/avako1.png

Przedni napęd jest dla dziewczynek. . . :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem boczek drzwi poruszalem czym sie dalo, powciskalem kable. Wyczyscilem ze smaru zamek, popsikalem wd40 i dziala.

 

Ale do tej pory nie wiem jaka byla przyczyna, moze zabite smarem i nie odbijal, mozliwe ze cos sie poprzesuwalo w srodku drzwi.

 

Ale jest OK. Dzieki za odpowiedzi.

 

:dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.