Skocz do zawartości

Kupię dobre E36 do 10 000 ?


DeathMan

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępnie WITAM WSZYSTKICH jako nowy forumowicz :)

 

Po zimie planuje kupić swój pierwszy samochód, cena to tak do 10 000 złotych. Różne rzeczy mi polecali, ale nie E36 bo podobno ciężko o doby egzemplarz w normalnych pieniądzach.

Czy dostane dobre E36 do 10 tyś. złotych ? Silnik z tego co wyczytałem najlepiej 318is ale podobno ciężko znaleźć niezajerzdzony egzemplarz. Czy opłaca się ciągnąć BMW zza granic kraju ?

 

Pozdrawiam, Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pojedz sobie po aut o to wroga dostaniesz trochę w rozsądniejszej cenie chociaż że i w polsce nie są drogie ale u wroga dostaniesz na pewno lepszy egzemplarz a poza tym znam gościa który kupuje w polsce i sprzedaje w polsce :cool2: :cool2: :cool2: Udanego zakupu
BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gre wchodzi jeszcze E32.

Myśle, ze za granice nie będe się wybierał bo musiał bym kogoś obeznanego ze sobą wziąć a tutaj na miejscu mam kilku znajomych którzy w razie czego mogli by zrobić oględziny ewentualnego nabytku.

^

Jest jedna fajna E32 do sprzedania - z klubu.

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze kupisz ale ja bym wolal jechac za miedze i kupic nawet stuknietego chociaz wiesz co bylo bite :) wychodze z takiego zalozenia niz kupic odpicowane auto w PL i zacierajacego rece handlarza ktory sie cieszy ze zrobil ladnego wala na kims bo sie nie opznal ze auto mialo dzwona :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, ze za granice nie będe się wybierał bo musiał bym kogoś obeznanego ze sobą wziąć a tutaj na miejscu mam kilku znajomych którzy w razie czego mogli by zrobić oględziny ewentualnego nabytku.

 

To kupuj nie rejstrowany w PL i pamiętaj o prostej zasadzie. Jeżeli kupisz samochód za cenę rynkową - X to będziesz musiał w niego wszadzić 2X. Okazje się nie trafiają u handlarzy.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gre wchodzi jeszcze E32.

Myśle, ze za granice nie będe się wybierał bo musiał bym kogoś obeznanego ze sobą wziąć a tutaj na miejscu mam kilku znajomych którzy w razie czego mogli by zrobić oględziny ewentualnego nabytku.

^

Jest jedna fajna E32 do sprzedania - z klubu.

 

Jest gdzieś ogłoszenie żeby zobaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że kupisz ale nie z dużym wypasem no i rocznik jaki cie interesuje ??

njaszybciej znajdziesz Compacta i napewno będzie najmłodszy rocznikowo z całej rodziny E36

pozdro Tomek

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.