Skocz do zawartości

kapie woda z pod silnika. pomocy!!!


maniek22

Rekomendowane odpowiedzi

hello!!

Ubywala ze mi woda ze zbiorniczka wyrownawczego i dopiero dzisiaj zauwazylem ze kapie gdzies z pod silnika jak myslicie czy to bedzie uszsczelka czy cos innego?

to moja pierwsza bmka takze nie mialem z takim czyms do czynienia. miejsce z ktorego wycieka to na samym dole zaraz za miska olejowa.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEj. ja mam to samo :) i zauwazylem ze pod zbiorniczkiem mam mokry wezyk (ale nie jest jakis sparcialy a ni nic , moze ta obiemka).

a do tego kolega zauwazyl ze prawdopodobnie gdzies z pompy wody leci.bo mokre jest nawet na stabilizatorze.wiec gdzies tam z gory musi uciekac plyn :(ale tam do pompy zajzec to kurde lipa.nei ma dostepu.

Pozdrawiam Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEj. ja mam to samo :) i zauwazylem ze pod zbiorniczkiem mam mokry wezyk (ale nie jest jakis sparcialy a ni nic , moze ta obiemka).

a do tego kolega zauwazyl ze prawdopodobnie gdzies z pompy wody leci.bo mokre jest nawet na stabilizatorze.wiec gdzies tam z gory musi uciekac plyn :(ale tam do pompy zajzec to kurde lipa.nei ma dostepu.

Pozdrawiam Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello!!

Ubywala ze mi woda ze zbiorniczka wyrownawczego i dopiero dzisiaj zauwazylem ze kapie gdzies z pod silnika jak myslicie czy to bedzie uszsczelka czy cos innego?

to moja pierwsza bmka takze nie mialem z takim czyms do czynienia. miejsce z ktorego wycieka to na samym dole zaraz za miska olejowa.

Pozdrawiam!

Woda w układzie chłodzenia o tej porze roku już świadczy o Twoim podejściu do utrzymania samochodu :wink: , jeżeli sam nie jesteś w stanie określić i usunąć wycieku, po udzielonych powyżej uwagach, pozostaje Ci mechanik :| .

http://img291.imageshack.us/img291/9725/3500ga.jpg

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolega Maniek22 troszke tych postow napisal nie dziwie sie bo jest w tym temacie nowicjuszem.....

Odwiedzil mnie posprawdzalem co sie dalo.

Wyglada na to ze wyciek jest spod uszczelki (glowica blok silnika) malo tego kompresja przedostaje sie do ukladu chlodzenia chcac nie chcac glowice trzeba sciagnac i zobaczymy co bedzie dalej (napewno planowanie spr.szczelnosci)I jak sobie sam zadecyduje zawory prowadnice gniazda.......

Wszystko jasne mysle ze mozna zamknac..............

Wojz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.