Skocz do zawartości

Problem Adblue błąd 80527A X3 G01


kalomidi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników marki.

Ostatnio pojawił mi się błąd check engines i błąd o symbolu 80527A w X3 G01. Ciekawe jest to że tylko zapalił się chack i żadnej innej informacji w systemie. Podpiłem ISTE i zdiagnozowała taki błąd 80527A Active Tank….. 

Przekopałem forum i widzę że problem się komuś pojawił ale nie znalazłem rozwiązania. Generalnie ISTA nie pokazuje żadnego innego błędu, wszystkie parametry SCR są ok. Temperatura, ciśnienie i komunikacja działa prawidłowo. Dane każdego parametru można odczytać ale błąd jest. Jak go skasuję to dokładnie po dwóch uruchomieniach samochodu wraca ponownie.

Czytałem gdzieś na forach o żeby zrobić aktualizację sterowników ale czy to pomoże. Generalnie ISTA pokazuje że mam sterownik SCR do aktualizacji ale coś mi się wydaje że to nie rozwiąże problemu.

Może ktoś z was przerabiał ten sam dokłądnie błąd? Czytałem że z SCR to różne rzeczy się działy i różne błędy. ISTA sugeruje nawet sprawdzenie wiązki bo podobno może się przetrzeć ale sprawdzałem i jest jak nowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Walczyłem jeszcze trochę istą i ciekawe jest to że pokazuje ilość procentową a nie pokazuje w mm i litrach. Może ten błąd jednak powoduje jakiś inny sterownik? Czy miał ktoś coś podobnego?

IMG_4260.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.