Skocz do zawartości

nie działające grzanie po stronie pasażera.


Dagon2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry jak w tytule, nie działa ogrzewanie po stronie pasażera cały czas leci zimne powietrze, regulacja temperatury po stronie kierowcy działa. I moje pytanie brzmi od czego mogę zacząć, czy jest coś co mogę sprawdzić przed nagrzewnicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem, szukałem info na forum i widzę że jest kilka tematów właśnie z brakiem ogrzewania po stronie pasażera. W większości pomagała jedynie wymiana nagrzewnicy. Można sprawdzić czy klapki mieszające powietrze działają poprawnie w ISTA. Poza tym to nie wiem, sam planuję wypłukać układ chłodzenia w najbliższym czasie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest coś co mogę zrobić, żeby być pewnym, że to wina nagrzewnicy, np rozpiąć jakieś przewody? i zobaczyć czy syf wylatuje? 328i. Może ma ktoś jakiś schemat nagrzewnicy i elektryki odpowiadającej za grzanie strony pasażera?

 

Edytowane przez Dagon2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dziękuję za odpowiedzi, po wymianie nagrzewnicy przedwczoraj wieczorem zaczęło grzać ze wszystkich kratek zadowolony wróciłem do domu i dziś rano jak spojrzałem na temperaturę na dworze to powiedziałem do dziewczyny, że idealnie się wyrobiłem przed mrozami.. no i co schodzę dziś rano do samochodu beemka stwierdziła inaczej, bo nie leci powietrze z żadnej kratki, a przed wczoraj normalnie dmuchało cieplutkim. co może być przyczyną, jedna kostka mi została przy schowku nie wiem od czego ona może być, załączam zdjęcie. Jedynie powietrze leci przez tunel na tylne siedzenia. Dodam że wypinałem dziś akumulator, kupiony nwm z miesiąc temu. i nie ma czynnika w układzie klimatyzacji.

412342984_686460706683405_9057343203586180478_n.jpg

Edytowane przez Dagon2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.