Skocz do zawartości

Aplikacja My BMW w samochodach z USA


Diegos69

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pomocy w uruchomieniu aplikacji MY BMW w samochodzie z USA - ktoś instalował taką aplikacje i może mi krok po kroku pomoc w jej instalacji na telefonie ( android ) oraz polaczeniu ze sklepem Connecteddrive i uruchomieniu kilku aplikacji w samochodzie  ! ? ! ?

VPN - instaluje  i nie mogę w sklepie znaleźć tej z USA - podobnież ma 180 tys opinii czyli dużo więcej niz europejska - rejestracja na stronie nic nie daje , trzeba ja zainstalować na telefonie i sparować z samochodem  -  na ta chile wyczerpały mi sie już wszystkie pomysły 🙂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To chyba nie tak działa. Z tego co pamiętam to rejestrując się podaje się adres. I numer vin przypisany jest do apki i strony kraju rejestracji. Czyli nie dasz rady zarejestrować auta na USA apke jak jesteś w Polsce i podajesz polski adres zamieszkania. Ja np mam zarejestrowana w Holandii i w aplikacji my bmw nie mogę sobie wybrać aso w Niemczech jako ulubionego gdyż my bmw informuje w apce że vin zarejestrowany jest w Holandii i dodanie ulubionego dilera z innego kraju nie jest mozliwe

Zmiana vpn też nic ci nie da bo konto i sklep google nasz na Polskę. Chociażby dodana forma płatności weryfikuje że w żadnej hameryce nie mieszasz. Musiałbyś zmienić kraj w google play by widzieć apke która jest tylko tam dostępna.

Zanim zmienisz kraj przeczytaj dokładnie jak to działa żebyś sobie kuku nie zrobił 😉

 

Screenshot_20231121_230916_Chrome.jpg

Edytowane przez feel_x

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.