Skocz do zawartości

Kierownica z multifunkcją radia


MacDad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie WSZYSTKICH

Jestem nowy na forum i posiadaczem BMW F20 z 2013 roku. Autem porusza się moja córka i jest bardzo zadowolona. Niestety do tej pory zajmowałem się innymi markami (Ford, VW) z którymi z powodzeniem radziłem sobie jeśli chodzi o kodowanie i ewentualne zmiany. Autko które zakupiłem to trochę biedna wersja i dostałem do niego w pakiecie kierownicę z tempomatem (NIE LIM) i obsługą radia. Auto jest bez wyświetlacza czy iDrive ale córce to pasuje - nie jest zwolennikiem gadgetów. Mechanicznie z zamontowaniem kierownicy poradziłem sobie bez problemu i obecnie z kierownicy mogę zmieniać utwory CD i zmianę stacji nie działa natomiast + i - głośności na czym najbardziej zależało córce. Przyciski są podświetlane. Pod przyciskiem SEL wyskakuje LIM .... i wiem, że nie ma szans na uruchomienie tempomatu bo licznik tego nie obsługuje. Najbardziej zależy mi na tej głośności radia. Co trzeba zrobić - jaki moduł itd aktywować (mam i kabelek i Esys). W VW czy Forscan to było znacznie prostsze niż w BMW i wolę dopytać żeby czegoś nie zepsuć. Jeśli chciałby i mógłby ktoś mi rozpisać tak po kolei co i jak będę BARDZO wdzięczny.

Z góry bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.