Skocz do zawartości

Idrive zgrywanie na dysk mp3


polsky166

Rekomendowane odpowiedzi

Czy każdy x3 f25 posiada dysk i o jakiej pojemności? 

Jak zgrać muzykę z płyty CD na dysk?

Jak zgrać muzykę mp3 nagrana na pendraivie na dysk twardy? 

Po podłączeniu pamięci USB w schowku idrive w ogole nie widzi usb, ani nie ma funkcji kolekcja muzyki i BT

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda u mnie na samym dole pen. I kopiowanie.

20230722_011617.jpg

20230722_012222.jpg

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czy możesz to zrobić zależy od wersji Twojego wyposażenia (liczby portów USB) i rodzaju jednoski centralnej (HeadUnit) oraz jej wersji (IDx)

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podaj najlepiej VIN samochodu, jak sie rozkoduje to będzie wiadomo, chyba że Nawigacja była zmieniana lub dokładana po wyjeździe w z fabryki.

 

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kruk napisał(a):

USB do wgrywania map.

Możesz wymienić jednostkę główną na CIC lub NBT i będzie dysk

Cic vs nbt czym sie rozni? 

 

Orientancyjnie jakie to koszty?

 

Myślałem jak nawi to i dysk jest... to szkoda ale z płyt CD czyta normalnie mp3 chociaż to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Twoja konfiguracja fabryczna to https://www.mdecoder.com/decode/wbawy310x0l612558 - masz najprostszą z możliwych nawigację (starego typu business)

Jak chesz zmienić na lepszą to polecam tylko i wyłącznie oryginalne jednostki (ostatnia jaka do Ciebie będzie pasować to NBT Evo - ważne by była to wersja ID5 lub ID6, która daje mózliwość podpięcie bezprzewodowo iPhone'a przez Apple Car Play).\

Co to kosztów to bedzie Cię to sporo kosztować (>5k PLN), bo musisz wymienić też ekran i parę drobiazgów. Poczytaj na forum jest kilka wątków zarówno w tym dziale jak i w dziale Nawigacja.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zbytnio nie pomylę jak napisze że pauza to ściszenie na maxa przycisku na konsoli lub przycisku na kierownicy. Dla mnie po zakupie było szokiem przewijanie utworów z dysku lub pena takie nie równe czasami się zatrzymuje no ale to sa dane wiec ....to są generalnie szczegóły można się przyzwyczaić.

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radzio76 napisał(a):

Chyba się zbytnio nie pomylę jak napisze że pauza to ściszenie na maxa przycisku na konsoli lub przycisku na kierownicy. Dla mnie po zakupie było szokiem przewijanie utworów z dysku lub pena takie nie równe czasami się zatrzymuje no ale to sa dane wiec ....to są generalnie szczegóły można się przyzwyczaić.

U mnie nie działa pauza poprostu utwór nadal leci tylko jest ściszone to samo nieda się radia wyłączyć gdy włączone jest auto, zapłon 

 

Co masz na myśli pisząc przewijanie nierówne? Przewijać to się przewija ale z kierownicy też niema możliwości przewijania ani pauzowania tylko głośność oraz możliwość wyboru cd/radio

Edytowane przez polsky166
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej sprawdzone faktycznie utwór dalej leci jak maksymalnie ściszę głośność. Nigdy tego nie sprawdzałem po ekran główny mam podzielony i nie widzę na nim przesuwających się sekund utworu. Zawsze myślałem że jak ściszę przyciskami na kierownicy to utwór wchodzi w pauzę. Myliłem się. Jeśli chodzi o wyszukiwanie przewijanie utworów z pena bądź dysku twardego nie jest jak by stałe czyli chcąc wyszukać jakiś dany moment jest ciężko bo audio nie idzie płynnie tylko jak by skokowo czasami szybciej potem wolniej . W audi było to inaczej rozwiązane było płynniej mogłem dokładniej odnaleźć miejsce w utworze-ścieżce dźwiękowej które mnie interesuje. Słucham utworów które mają na przykład godzinę ściągam je z YT potem szukam odpowiedniego momentu. Ogólnie na dysku po 7 latach mam okropny bajzel i ciężko mi znaleźć ulubione kawałki oczywiście można je zaznaczyć gwiazdką ale ciężko edytować bibliotekę dysku twardego mimo że jest kilka opcji odnajdywania utworów i wizualnie nieźle to wygląda.  Tak z kierownicy Nie ma opcji przewijania i pauzowania. Coraz częściej słucham YT poprzez bluetooth z telefonu.

20230801_192122.jpg

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie opcje są.20230801_231344.thumb.jpg.938f83ab01876420955ecc1cbbb072d6.jpg

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2023 o 19:41, Kruk napisał(a):

USB do wgrywania map.

Możesz wymienić jednostkę główną na CIC lub NBT i będzie dysk

W navi business dysku nie ma to gdzie sa mapy z nawigacji?

I w innej nawigacji niż navi business jak jest tryb bluetooth to można tel podłączyć bezprzewodowo i korzystać z fabrycznego trybu głośnomówiącego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.