Skocz do zawartości

Dołożenie ładowarki indukcyjnej do schowka


Kufcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich.

Kupiłem X3 G01 - niestety bez ładowarki w schowku ( ten z trzymaczami napojów przed wybierakiem biegów, zasuwany żaluzją)

Obecnie w schowku jest ikona karty i tylko kartę klucz czyta ten schowek. Kupiłem na allegro spód tego schowka z ładowarką i chce go wymienić.

pytanie:

1. jak to rozebrać żeby nie uszkodzić konsoli i schowka? kupione dno ma 4gniazda na uchwyty ale od spodu wiec trzeba rozebrać więcej.

2. Czy wystarczy tylko podpiąć wtyczki? bez adaptacji? Zakupiony spod ma 2 gniazda, jedno antenowe drugie wtyczka ok 10 pinow. do tego elektronika ma użebrowanie.. wygląda na cos poważniejszego jak zwykła pętla do ładowania indukcyjnego...

Za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam mam podobną sytuację. Dzisiaj podłączyłem moduł z ładowarką. Użyłem tylko jednego złącza bez anteny (ono chyba wykorzystywane jest do kompensatora LTE). Narazie wygląda że wszystko działa. Telefon ładuje się, uruchomienia za pomocą digital key działa. Mam jedynie problem z wypięciem starego modułu nie wiem czy złącze pasuje ja narazie wypiłem kabel który jest przedłużony. 

Nic nie kodowałem to też nie pojawia się żaden komunikat o ładowaniu czy przypominajka o zostawionym telefonem.

Jeszcze jedna sprawa wcześniej założyłem moduł z datą produkcji 11 02 21 i niestety wtedy nie działał digital key. Dzisiaj założyłem moduł z datą 07 05 21 i działa. Nie wiem czy ma to znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dobry, Panowie powie mi ktoś czy trudno dołożyć tą ładowarkę? Kupić samą "tackę" do tego schowka? rozebrać tunel, czy coś tylko trzeba przy schoweczku rozkręcić i ją wpiąć?

Ból przemija, chwała pozostaje kobiety lubią blizny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2024 o 05:00, Jacek530D napisał(a):

Dobry, Panowie powie mi ktoś czy trudno dołożyć tą ładowarkę? Kupić samą "tackę" do tego schowka? rozebrać tunel, czy coś tylko trzeba przy schoweczku rozkręcić i ją wpiąć?

Jak powyżej bardzo prosta sprawa zamontowałem i działa jako ładowarka plus digital key

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mk1975 napisał(a):

Jak powyżej bardzo prosta sprawa zamontowałem i działa jako ładowarka plus digital key

ale tego digital key wcześniej nie miałeś i teraz tę opcję mogłeś aktywować? A czytniki w drzwiach? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.