Skocz do zawartości

Reset Mulf lub Bluethoot


maniek71

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje porady,

Czy ktoś wie jak zresetować mulf lub sama pamięć Bluethoot w E90 2006 wersja radia CCC.

Auto nie chce połączyć się z telefonem wina moja bo wykasowałem kiedyś połączenie w telefonie po jakiejś aktualizacji i od tamtej pory nie widzą się pod koniec parowania.

Pewnie w historii auta ten telefon jest stąd potrzebuje go zresetować jak telefon do ustawień fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiesz gdzie mam szukać w jakichś funkcjach ukrytych.

Wiesz co jak wchodzę w komunikację to tam nie wyświetla mi żadnego sparowanego telefonu. Zaczynam parować mój telefon zaczyna łączyć i nagle znika z listy. Więc chciałbym jakby zresetować całego tego mulfa lub wyczyścić historię tego niewiem jak to nazwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby była opcja resetowania lub przywrócenia ustawień fabrycznych z menu auta, odłączenie mufa od zasilania też nic nie zmieni. Albo masz uwalony bluetooth, albo masz jakiś dziwny telefon (niby bluetooth jest standardem i model tel nie ma znaczenia), albo masz problem z anteną bluetooth. Można próbować przekodować mulfa lub ccc (nie jestem pewien gdzie są zapisywane sparowane urządzenia) ncsem bez żadnych zmian, jak jest programowy problem to może pomóc.

Sprawdź na innym telefonie przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem zrobić swoje zdjęcia - wchodzisz w I nie w komunikację.


Taka sytuacja miała u mnie miejsce w przypadku kiedy nazwa telefonu się nie zmieniła a dali mi zastępczy - stary i nowy "OPPO A74" i też nie wiedziałem co jest.


Telefony i ich dane są trzymane w MULF, jak zakładasz od innego auta to przenosisz, ja pozakładałem MULFY od mini bo tańsze i były tam telefony poprzednich właścicieli.


IMG-20180815-214734.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.