Skocz do zawartości

Wycieraczki przednie - umierają na jakiś czas.


Rebeliant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z przednimi wycieraczkami. Czasem zdarza się tak , ze na auto potrafią mi przestać działać , wtedy już nie mogę ich wybudzić w żaden sposób. Jedyna opcja to wyłączyć silnik i włączyć ponownie. Wtedy pomaga. Miał ktoś kiedyś ten problem ? Jak to rozwiązaliście ? Dodam tylko ze bezpieczniki siedzą dobrze , wszystkie są sprawne.


Dzięki

Pozdrawiam.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat, bo wczoraj miałem podobną sytuację na ekspresówce w czasie deszczu i nie było mi do śmiechu. Z tą różnicą, że u mnie po kilku minutach same wróciły do życia kiedy już miałem zjeżdżać na pobocze żeby zgasić silnik. Nigdy wcześniej takiej sytuacji nie było a auto jest w jednych rękach od nowości czyli od 2006 roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zacząłbym od przekaźnikow w skrzynce bezpiecznikow za schowkiem. Sa trzy przekaźniki. od przedniej szyby jest po lewej stronie na gorze, od tylnej na dole a sa identyczne. Sprobujcie zamienic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

a ten środkowy od czego jest?? 

zamieniłem te dwa ale zdarza mi się, że problem się powtarza...

 

A czy macie taki problem też, że jakie pióra byście nie mieli, to i tak nie zbierają dobrze z szyby po stronie kierowcy???

Już mam 3 komplet piór i cały czas to samo 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Problem rozwiązany połowicznie. Kupiłem nowe przekaźniki i niby problem zniknął, lecz zdarzyło mi się gdzieś w okresie 2 miesięcy , że raz wycieraczki mi znów zniknęły (przestały działać) i dopiero po odpaleniu uruchomiły się ponownie..

Ale myślę, że to może jakiś błąd był czy coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.