Skocz do zawartości

[E90] Pytanie o geometrię


oczkers

Rekomendowane odpowiedzi

Po wymianie wachacza i drążków kierowniczych miałem zrobioną pełną geometrię która niby trwała ponad 2h i kosztowała mnie 400zl ale na wydruku o który musiałem się upominać na moje oko nic nie zostało ruszone poza ustawieniem zbieżności z przodu ^^


Domyślam się, że przynajmniej jeżeli chodzi o tył to nie ruszali kompletnie nic bo poza amortyzatorami jest tam całe oryginalne zawieszenie i skończyłoby się na wymianach wachaczy/tulei no ale to chyba troche przesada liczyć z takim podejściem 400zł.

Dobrze to czytam i powinienem domagać się poprawienia czy olać takie drobne odchyły?


uMvdrOr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uznali że zawieszenie lekko siedzi i dlatego nie korygowali, kąta pochylenia tył.


Większość parametrów jest w normie lub bardzo blisko, chyba dobrze że się nie szarpali z tym.


Może to łapanie za słówka ale za co płaciłeś za "sprawdzenie" czy "regulacje"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zleciłem wymianę oleju + jednego wachacza z przodu i obu końcówek drążków więc bez pytania dostałem "pełną" geometrię - spoko tylko na wycenie widnieje, że niby na samej geometrii spędzili 2.2h więc koszt wyszedł 400zł, a tutaj widać że najprawdopodobniej kompletnie nic nie ruszone poza zbieżnością z przodu.


Boli mnie trochę bo za coś takiego zapłaciłem łącznie 2800zł no ale zaakceptowałem i już zapłaciłem więc nie będę się przepychał tylko następnym razem sprawdzę konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.