zakładam, ze oprogramowanie wszyscy mamy takie samo lub bardzo podobne, wiec moze dla kogos sie ten post okazac pomocny, a dla innych nie bedzie zbyt odkrywczy. :wink: irytujace dla mnie bylo gdy za kazdym razem jezdzac z domu do pracy oraz odwrotnie, wyskakiwaly mi powiadomienia z nawigacji z propozycja trasy, mozna to potwierdzic lub odrzucic... po czym powiadomienie i tak nie znika... otoz mozna to wylaczyc! :oops: prosta sprawa kroki są następujące 1. odpalamy nawigacje idrive z m