Skocz do zawartości

F25 Carplay nie chce działac poprawnie


siarvidz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam F25 z 2016 roku. Pierwszy właściciel nie aktualizował nigdy map ani systemu. Posiadam wersję map Road Map EUROPE EVO 2016-1 NBTevo_M17345I. Skorzystałem z usługi instalacji CarPlay, które niestety nie chce funkcjonować poprawnie. Auto jest sparowane, w telefonie tez mam informację że CarPaly jest przypisane do auta. Na ekranie pojawia się niestety zamiast "widoku aplikacji" tylko informacja o aplikacjach z telefonu (na klasycznej liście obok USB, Telefonu, FM itd), a tam jedynie spotify, którym da się sterować z samochodu. Człowiek od instalacji twierdzi, że to może być wina nieaktualnego softu lub nawigacji.

Pobrałem i zainstalowałem przez USB aktualizację softu z oficjalnej międzynarodowej strony BMW. Niestety nadal wygląda to tak samo. Czy aktualizacja map rozwiąże problem, czy po prostu ten model nie obsługuje CarPlay?

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To co sobie pobrales to nie jest żadna aktualizacja systemu.

Mapy nic nie maja z tym wspólnego.

Takie pytanie, moze dziwne, ale zapłaciłeś komuś za sprzet i instalacje i ten ktos nie wie czemu to nie działa?

Drugie pytanie to co za sprzęt kupileś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem żadnego sprzętu. Zapłaciłem za instalację CarPlay na obecnym systemie. Ona nie działa poprawnie, więc gość zwrócił mi pieniądze, bo nie wie dlaczego i nie wie jak to rozwiązać. Nadal jednak nurtuje mnie pytanie, czy mogę to u siebie w jakiś sposób uruchomić, czy nie? Być może ta wersja systemu nie obsługuje CarPlay, a może trzeba coś dodatkowo zaktualizować. Nie mam pojęcia, więc zadaję pytanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Podnieś soft do najwyższego. Jak masz silnik B47 to powinna być akcja serwisowa na nowy soft silnika, a z tak starym w Twoim F25 będą musieli aktualizować całe auto i będzie za free.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i niestety akcja serwisowa dotycząca mojego auta nie zawiera aktualizacji softu a jedynie chłodnicę EGR i Programowanie sterowników (DDE). Czy można to zrobić samodzielnie przez USB? Jeśli tak, to skąd wziąć aktualizację. Czy raczej lepiej to komuś zlecić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam,

Posiadam F25 z 2016 roku. Pierwszy właściciel nie aktualizował nigdy map ani systemu. Posiadam wersję map Road Map EUROPE EVO 2016-1 NBTevo_M17345I. Skorzystałem z usługi instalacji CarPlay, które niestety nie chce funkcjonować poprawnie. Auto jest sparowane, w telefonie tez mam informację że CarPaly jest przypisane do auta. Na ekranie pojawia się niestety zamiast "widoku aplikacji" tylko informacja o aplikacjach z telefonu (na klasycznej liście obok USB, Telefonu, FM itd), a tam jedynie spotify, którym da się sterować z samochodu. Człowiek od instalacji twierdzi, że to może być wina nieaktualnego softu lub nawigacji.

Pobrałem i zainstalowałem przez USB aktualizację softu z oficjalnej międzynarodowej strony BMW. Niestety nadal wygląda to tak samo. Czy aktualizacja map rozwiąże problem, czy po prostu ten model nie obsługuje CarPlay?

Będę wdzięczny za pomoc.

 


jeśli jest dalej problem z poprawny działaniem carplay, napisz, możliwość zdalnie, potrzebny kabel enet


https://www.facebook.com/menupolskie/posts/pfbid02b85qWxSLWZWw2kXBLvbNLEgftmNANByni1R1ZNHsaHfw84BL7nnD9V9s6dJT5aFdl

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.