Skocz do zawartości

Rozważając zakup E30 mam kilka pytań...


lenapakhi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właścicieli E30! Przepraszam, że zawracam ci głowę przyziemnymi pytaniami, ale chciałem odpowiedzi od rzeczywistych właścicieli E30. Od jakiegoś czasu rozważam zakup E30. Jestem facetem od samochodów, że tak powiem i chcę coś, co ma 4 drzwi, wygląda dobrze i jeździ lepiej. Nie jestem załadowany w żaden sposób, ale E30, w którym jestem, są trochę tanie. Powiedziawszy to, mam tylko kilka pytań i zniknę z twoich włosów. 1. Jakie są koszty utrzymania? Mam na myśli to, czy mogę nad tym popracować na moim podjeździe/w garażu znajomych, jeśli mam podręcznik Haynes? Wymiana oleju, hamulce, koszty części itp. 2. Jeśli codziennie używasz swojego e30, czy jest wygodny i niezawodny? Czy uważasz, że wkładasz w to pieniądze na lewo i prawo? Czy jest wystarczająco przestronny, aby mógł jeździć większy facet? 3. Czy fajnie jest prowadzić? Mój pomysł polegał na tym, żeby kupić sedana, wrzucić na niego coilovery i pakiet kół i opon, i tak nim jeździć. Czy muszę wiedzieć, czy ta pierwsza lista, o której muszę wiedzieć i którą mogę przejrzeć? Rozumiem, że nie jest to niesamowicie szybki samochód, ale czy sprawia ci przyjemność, gdy nim jeździsz? Wiem, że niektóre z tych pytań są dziwne, ale mam tylko 2 opcje to lub Subaru. Rzecz w tym, że każdy ma Subaru. Nie chcę być jak wszyscy inni. Przepraszam za tak wiele pytań, ale internet naprawdę zawiera wszystkie odpowiedzi. Bardzo dziękuję za wkład / informacje zwrotne doceniam to!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Hej.


BMW e30 na co dzień, to już szkoda, to fajny klasyk, który trzeba już postawić w garażu i pod kocyk. Ale jeśli chcesz stanowczo używać codziennie, to e30 jest dużo tasze w utrzymaniu od Subaru. Prostrze silniki, prostszy napęd. Największą bolączką tego auta to wiek i przebieg. Tanie e30 mają grubo po 500.000 nalatane, z czego pewnie 100.000 to palenie gumy. Blacharka lubi rdzewieć. Ale jak trafisz zadbany egzemplarz z sensownym przebiegiem to auto jest bardzo wdzięczne i bezawaryjne.


PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.