Skocz do zawartości

Migający włącznik świateł


hellbean

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu mam problem z migającym podświetleniem włącznika świateł, nie ma reguły kiedy to następuje, bo potrafi być wszystko OK po uruchomieniu samochodu i po przejechaniu paru kilometrów zaczyna migać przez paręnaście sekund po czym znowu jest dobrze, nie ma wpływu na to czy auto się trzęsie na nierównej drodze czy nie. Jest to jedyny panel który miga. Nie jest to problem panelu ponieważ był sprawdzany z innym ze sprawnego samochodu. Ruszałem taśmą która do niego idzie i też nie widzę zależności. Problem zauważyłem (nie jestem pewien czy nie był wcześniej ponieważ długo nie jeździłem w nocy a w dzień nie rzuca się to w oczy) od czasu usunięcia zestawu iPoda do fabrycznego radia do czego musiałem odpiąć również panel "climatronica" ale nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie. W tym samym czasie zdejmowałem osłony słupka A żeby podkleić marszczący się materiał i tam też jest poprowadzona wiązka wydaje mi się, że do czujników na szybie, ale raczej jej nic złego nie spotkało.

Czy ktoś może spotkał się z takim problemem? Ponieważ już brak mi pomysłów. Chyba że padł jakiś sterownik który zawiaduje tym podświetleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.