Skocz do zawartości

F36 problem z Adaptiv LED


VerX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj jadąc w nocy zaczął mi się cyrk z lampami LED, mianowicie wyświetla się błąd "Awaria prawego światła drogowego" i wszystkie lampy obniżają się i nic nie widać jak się jedzie.

hC6V7j.jpg

Dzisiaj sprawdziłem co tam się mniej więcej dzieje i wygląda to tak, że po odpaleniu auta światła drogowe świecą a po jakimś czasie około 10 minut gaśnie jeden żarnik.

pbN3Ib.jpg

0KUlay.jpg

Pytanie brzmi czy miał ktoś podobny problem i wie co to może być? Ogółem też chciałbym zapytać czy ten błąd który powoduje że moje lampy jakby blokowały się na poziomie 0 da się usunąć i żeby normalnie lampy się podnosiły bez tego jednego żarnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, podpinam się do tematu. Podobny cyrk miałem wczoraj. Chwilę podziałały i wyskoczyła awaria prawego światła drogowego, a po 3 kilometrach dołączyła awaria modułu doświetlania zakrętów. Dzisiaj miałem jechać do serwisu ale po błędzie nie ma śladu- co mogło być przyczyną? Wieczorem sprawdzę i dam znać czy znów wyskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 27.09.2023 o 08:13, Abiss napisał(a):

Witam, podpinam się do tematu. Podobny cyrk miałem wczoraj. Chwilę podziałały i wyskoczyła awaria prawego światła drogowego, a po 3 kilometrach dołączyła awaria modułu doświetlania zakrętów. Dzisiaj miałem jechać do serwisu ale po błędzie nie ma śladu- co mogło być przyczyną? Wieczorem sprawdzę i dam znać czy znów wyskoczy.

I co znalazłeś przyczynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.