Skocz do zawartości

Android E60


Pawko87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od początku bo nie znalazłem konkretnych informacji mam BMW E60 z 2005r przedlift mam radio bez nawigacji z małym wyświetlaczem bez auxa.

I do rzeczy czy mogę założyć androida z większym wyświetlaczem bez jakiś mega przeróbek instalacji głównie chodzi mi o muzykę z usb i jakąś prostą nawigację na androida. No i oczywiście żeby działały wszystkie funkcje z idrive.


Proszę o pomoc i konkretne informację mile widziane linki do ew Stacji. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak. Podłączasz coś takiego:

1 420,64 zł 26%OFF | 8G Ram + 128G Rom Android samochodowy odtwarzacz multimedialny dla BMW serii 5 E60 E61 E63 E64 E90 E91 E92 CCC CIC iDrive Radio GPS samochód grać

https://a.aliexpress.com/_v5Qg9u.


Koszt od ok. 1200 do 2500zl w zależności skąd wysyłka i czy ma już wbudowanego CarPlay/AndroidAuto.

Działa jako niezależna jednostka i przełączasz się pomiędzy idrivem a adnroidem.


Jeżeli nie masz auxa to musisz dołożyć i zakodować. Nie jest to skomplikowane. Dodatkowo jeżeli nie masz zestawu głośnomówiącego to podpięcie mikrofonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hej ja mam taką navi założoną do CCC i niestety mam problem z AUX którego nie mam a chciałem dokodować ale niestety coś nie wychodzi. W ogóle niema tej drugiej kostki gdzie powinno podpiąć się nowy kabel aux radio ma złącze ale kostki nie było i teraz nie wiem czy w ogóle da sie coś z tym zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.