Skocz do zawartości

Jakie radio z rynku wtórnego polecacie?


kyoto5

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam ulepszyć moje standardowe radio przed LCI i chcę wiedzieć, co wszyscy polecają.


Dolna połowa wyświetlacza mojego fabrycznego radia nie działa, a tuner nie działa. Za każdym razem, gdy wybieram tuner, pojawia się błąd. Moje wejście AUX i telefon działają, więc przynajmniej mogę przesyłać strumieniowo z mojego telefonu.


Zanim ktokolwiek to zasugeruje, chcę trzymać się z daleka od Eonona. Chętnie wyjaśnię im moje problemy, jeśli kogoś to obchodzi, ale Eonon to dla mnie trudna przepustka.


Chciałbym zachować funkcje kierownicy i chciałbym też mieć ekran dotykowy, jeśli można go zamontować. Chcę też czegoś, co obsługuje CarPlay. Nie ma znaczenia, czy to bezprzewodowe, czy nie, ale byłoby miło. Moje standardowe radio to tylko standardowe profesjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad zakupem radia z obsługą carplay. Osobiście mam złe doświadczenie z radiami które wstawia się w miejsce oryginalnego, przyglądam się raczej czemuś takiemu https://pl.aliexpress.com/item/1005003643003575.html. Czy ktoś z forum posiada radio w takim stylu i może podzielić się doświadczeniami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w tytule powinno być aftermarket, a nie rynek wtórny.


Kilka radyjek tzw 2 din na androidzie różnych firm słyszałem i mam o jakości dzwięku jak najgorsze zdanie.


O ile wszystkie bajery, animacje, kamery, obd czy internet działało jako tako to

to na czym mi zależało czyli jakość dżwięku była jak dla mnie niezadowalająca.

O ile szumy czy zakłócenia były pomijalnie niskie to zazwyczaj wysokie tony były mocno wycięte, a i najniższe częstotliwości (basy)

były mocno wycięte i sztucznie podbite.


Oczywiści każdy ma inny słuch i czego innego oczekuje od radyjka, ale jak dla mnie to konstrukcje słabej jakości, jeżeli chodzi o audio.

Można próbować się ratować podłączają głośniki przez zewnętrzny wzmacniacz, ale nadal pasmo jest ograniczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.