Skocz do zawartości

Wymiana panelu klimatronika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Koledzy siadł mi panel klimatronika. Zakupiłem. Inny o tych samych numerach teraz nie działa mi klimatyzacja tzn kontrolka świeci ale klima nie startuje do tego brak możliwości otwarcia i zamknięcia dachu a mam cabrio. Co z tym teraz zrobić?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
ZaKoduj na pewno pustym man w NCSEXPERT klimę. Dobrze bylo by też VIN zmienić na taki jaki ma auto.

Kodowanie, Konwersja aut na EU z każdym systemem. NCD2. Aktywacja Carplay, Android Auto, usług online.

Opublikowano
  • Autor

Chętnie ale ncs to dla mnie czarna magia. Mam program itp ale tego nie umiem zrobic



A pomożesz,

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Jak znasz angielski to rób wszystko co jest w tym pdf, krok po kroku. Jedyne co to wybierasz moduł IHKA, na końcu, do zrobienia SGCodieren. E8x to grupa aut E89.

Tu masz PDF z obrazkami, chociaż ubogo ich

https://mega.nz/file/DQQXABBI#6uvTteAO-djZH_WlHmjOu454zvn26uNtwfXBo67Lvbo


Tu masz tą samą operację tylko w pliku textowym. Znaczy to samo zrobi, tylko dla mnie przejrzyściej. Pod punktem 6 wybierasz CAS, bo z tego odczytuje wyposażenie. IHKA wybierasz pod 9, bo to chcesz kodować.

https://mega.nz/file/vABmSRAb#zKUnGrvs_kGBA8yFIfkcjPIeFQQqyTqY1Z2HuX2oSU0


Jak nigdy tego nie robiłeś to na początku jest cieżko. Jak nie bedziesz miał profili Expertmodus itp, to musisz je dograc.

Tu masz profile

https://mega.nz/file/uAJTwIqB#hOxJzh7vkv3xr9KOrOh9z85zbVtEmd9Kf1yjGs1vMDo


Przy kodowaniu do ustawień fabrycznych jednego modułu, pamiętaj żeby wyłaczyć w ustawieniach profilu "Manipulate by MAN", bo nie zadziała.


VINu tym nie zmienisz. To może ogarnąć TOOL32, ale po samym kodowanou z tego co pamietam powinno działać.


No i nigdy nue klikaj na końcu Process CAR, bo ci całe auto zrobi do ustawień fabrycznych, a po drodze może coś się skopać. Zawsze wybieraj Process ECU, czyli jeden moduł. Tu mowa o punkcie 8 z instrukcji w TXT. Majac te dwie instrukcje powinieneś dać radę.

Kodowanie, Konwersja aut na EU z każdym systemem. NCD2. Aktywacja Carplay, Android Auto, usług online.

Opublikowano
  • Autor
A ty kolego nie dałbyś rady mi to zrobić zdanie? Wgram inpe itp tylko to zrobić bo dla mnie to czarna magia....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.