Skocz do zawartości

Android Auto Dark mode


Notype

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni mam problem z Android Auto w który nie zawsze działa automatyczne przełączanie trybów nocnego i dziennego. Kiedyś wszystko działało bez problemu a teraz mam tak, że w większości przypadków włącza się tryb nocny. (niezależnie od pory dni i tego czy mam włączone światła)


Czy ktoś z was też tak ma?

Nie wiem czy to wina aktualizacji AA czy coś w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a czy ktoś może mi pomóc z innym problemem dotyczącym AA?


mam od tygodnia wreszcie oprogramowanie 03.2022 gdzie w końcu jest AA.

niestety co dziwne, bardzo często Mapy Google nie są widoczne i muszę się zatrzymać, wyłączyć WiFi, wyłączyć samochód i ponownie włączyć.

wtedy najczęściej mapy google pojawiają się w menu AA i można je uruchomić.


ale nawet jak są to znowu często się ..... wieszają i jest czarny ekran i nic nie można zrobić, znowu trzeba zrestartować połączenie WiFi i samochód.


czy też macie takie problemy, albo ktoś je rozwiązał ?


moja X5 jest z marca 2022, mapy google mam najnowsze bo je odinstalowałem i ponownie zainstalowałem, tak samo jak sam AA.

telefon Samsung Galaxy S10 z Androidem 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko starsza wersja z AA apk np. z mirrorlinku rozwiązuje problem.

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-7-7-6221-release/

 

dzięki, sprawdziłem i faktycznie w tej wersji ten problem przynajmniej na razie nie występuje.


a przy okazji, w jaki sposób uruchamiacie Yanosika na AA, czy jedynym rozwiązaniem, aby działał w tle jest wpierw go uruchomić, a dopiero później mapy google, czy jest jakiś inny sposób?

chciałem to sobie zautomatyzować i ustawić, aby Yanosik łączył się automatycznie po połączeniu z zestawem głośnomówiącym w BMW, ale nie wiem czemu pomimo, że zaznaczę w ustawieniach Yanosika łączenie z BMW automatycznie, to za każdym razem Yanosik sam odznacza ten zestaw głośnomówiący i go nie zapamiętuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.