Skocz do zawartości

Powłoka ceramiczna Łódź


wet1407

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy może ktoś polecić jakiś serwis detailingowy gdzie zrobią korektę lakieru i położą powłokę ceramiczną w Łodzi?

Ale za te 3500+ to dziękuję (tyle ostatnio mi powiedzieli w jednej firmie). Mam lakier w niezłym stanie i chciałem go po prostu zabezpieczyć. Wiem, że inflacja i że trzeba cenić swoją pracę aczkolwiek za taką cenę wolę się przemęczyć i położyć parę razy w roku dobry wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam ci dobra rade - kup sobie wosk na allegro.

Nie masz bladego podejscia, ile pracy wymaga przygotowanie lakieru do nalozenia powloki. Srednio zadbany lakier to od 8h do 12h ciezkiej pracy + koszta materialu, chemii, oraz samej powloki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kup porządny wosk i zrób to sam. Będziesz mieć efekt lepszy niż od tych wszystkich naciągaczy od gównianej ceramiki, a satysfakcję dostaniesz w gratisie.
http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za pomoc, fajnie że można na was liczyć ;) Może przedstawię sytuację żeby to było jaśniejsze. Od zawsze o każde swoje autko bardzo dbam (mycie datailingowe - dwa wiaderka, dobra chemia, glinkowanie, odtłuszczanie, dobrej jakości twardy wosk, w bagażniku quikdetailer na ptasie kupy:P ). Zaświtał w głowie pomysł, że może można lepiej. Kumplowi również pomysł się spodobał i podjechał do autodetailingu zapytać o cenę (mazda 6, ten sam rocznik, de facto większa od mojego, myje jak musi, na szczotach w stacjach benzynowych, lakier wygląda jakby go ktoś szczotką drucianą traktował), mili panowie powiedzieli, że korekta lakieru + ceramika na 3 lata to koszt 2000-2500. Pomyślałem sobie, że super cena więc podjadę swoim się od razu umówić. Po podjechaniu na miejsce, ci sami panowie stwierdzili, że taka podstawowa korekta + ceramika na 3 lata to będzie 3500, ale tu jeszcze pan znalazł jakiś odprysk i to trzeba będzie "dotknąć farbą" więc będzie trochę drożej. Cenię swój czas jak i pieniądze. Jeśli uważacie, że "8-12 godzin ciężkiej pracy" nad znaczkiem bmw jest prawie dwa razy droższe niż nad znaczkiem mazdy to ok.

Pozdrawiam i poszukam wosku na allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.