Skocz do zawartości

Klocki przód za 250km wymiana


maz9

Rekomendowane odpowiedzi

Mam umowioną wizytę w serwisie na wynianę klocków za jakiś czas. przód i tył o ile tyl ok to przód pozostało mi 250km do przejechania. Nie jezdziłem wczesniej bmw a muszę wybrać się w trase na ok 300-350km, stąd pytanie co będzie jak przekroczę magiczne 250km ? Samochod stanie pojawią się jakieś ograniczenia ? Może mimo wszystko będzie zapas do przejechania ? Zamowrzam całą drogę hamować silnikiem żeby zmniejszyć zużycie klocków. 1300km jak strzelił z bata i się zrobił problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem w G31 1.5k ponad limit bo miałem dokładnie jak ty umówioną wizytę ale obejrzałem dokładnie klocki i były jeszcze OK. Możesz dalej jechać, samochód nie stanie, będzie ci się żółta a potem czerwona kontrolka świecić. Obejrzyj jednak te klocki pod światło bo szkoda by było tarcze zjechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Panowie,

a gdzie Wam się wyświetlają interwały do klocków?

bo u mnie kurde tego nigdzie nie ma. W X5 i w X3 miałem w okresach przeglądowych a w X7 nic.

Mam 45k przejechane i coś mi zaczyna piszczeć przy dohamowaniach... zastanawiam się, czy klocki się nie kończą ale nic póki co się nie wyświetla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowych modelach wyświetla się dopiero , gdy czujnik dojdzie do tarczy.

Zrezygnowali z tego poprzedniego systemu, bo często pokazywał np. 2000 km do wymiany, a w rzeczywistości klocki 70% stanu.

http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W nowych modelach wyświetla się dopiero , gdy czujnik dojdzie do tarczy.

Zrezygnowali z tego poprzedniego systemu, bo często pokazywał np. 2000 km do wymiany, a w rzeczywistości klocki 70% stanu.

 

thnx, teraz jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.