Skocz do zawartości

Problem z osłoną termiczną nad dyferencjałem


Manowar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadam e91 i mam problem z osłoną termiczną nad dyfrem... Chodzi i to ze korozja zjadła obrzeża mocowań tej właśnie osłony (całkiem odpadła) i podczas jazdy ta osłona wali niemiłosiernie... I moje pytanie brzmi jak się do niej w ludzki sposób dobrać bo próbowałem ją zdemontować ale nie ma miejsca... pseudo śrubki mocujące wykonane z tak zwanego gownolitu (skorodowane) nie ma opcji ich wykręcenia... tam gdzie wsadziłem rękę lub kawałek śrubokręta próbowałem zakleić to silikonem wysokotemp. (do uszczelniania silnika) 2 miejsca jakoś złapały i chwilę trzymały ale problem jest od nowa... Tak mnie to irytuje że głowa mała... Jak się tam dostać bez demontażu większości zawieszenia z tyłu. Wczoraj wymieniałem amortyzatory z tyłu i po krótkim leżakowaniu pod autem pomyślałem czy jest szansa na to jeżeli wykręcę plastikową obudowę bagażnika (bo i tak mam porozbierany) to czy jest jakieś lepsze dojście właśnie od strony bagażnika. Rozkręciłbym to od razu ale niestety jak zwykle brak czasu więc stwierdziłem że zapytam tutaj może ktoś miał podobny problem i nie będę tracił czasu na nie potrzebne rozkręcanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.