Skocz do zawartości

Strojenie silnika...czas operacji


arturoand1

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po rozmowie z panem co mi robił program. Stwierdził że nie ma możliwości aby przez jego strojenie było większe spalanie. Mówi że zmienia parametry wsyzszych zakresach obrotów. Zapytałem mu się o wskazania wskaźników obrotów że błędnie wskazuje nM (o ok 80) to mi odpawiedzial że te wskazniki są bardzo niedokładne i przekłamują...wizyte mam za tydzień w poniedziałek...jakie argumenty mogę jeszcze użyć żeby się bronić i żądać zwrotu gotówki?

Kompletny ignorant i ma Cię za zupełnego laika (najdelikatniej to ujmując). Wskaźniki momentu i mocy są zadziwiająco dokładne dopóki ktoś nie namiesza w ECU. Co więcej. Jak ktoś wie jak zrobić dobry program to nie ma problemu, żeby nawet przy złym programie dostosować wskaźniki, aby pokazywały "prawdziwe kłamstwo" :D Tekst, że zmienia parametry wyższych zakresów obrotów jako argument do spalania to kompletny klops. Ten gość to zupełny laik i tzw. wgrywacz. Aż strach myśleć jak wygląda ten soft :lol:

Może w Reptowo - MarszalSerwis (kiedyś pod logo TC-Performance?)?

 

Ten przykład złego programu, który podrzuciłem to właśnie TC z Łodzi, ale była filia może się okazać lepszą opcją.

peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a tak się reklamują na tym fotum...mi się wydaje że cienkie fury np jak moja f11 to jest robiona na odpierd*l byle by skasować i wgrać gotowca bez zmian. Co innego nowe samochody. Ta firma gdzie byłem robi cacka za nawet ponad pół miliona. Różne rs, AMG, porsche itp bardzo dużo tego mają w galeriach i strojenia na 700 koni wzwyż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketing to podstawa. "Najwięksi" w tym kraju jadą na przeskalowanych gotowcach. Marketing jest tak silny, że ludzi nie znających się na rzeczy nie przekonasz, że wgrywane jest padło do ich samochodów w tych pięknych fabrykach tuningu :D
peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.