Skocz do zawartości

[F10/F11] Aftermarket Apple CarPlay


cypreess

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może instalował chiński moduł CarPlay?




Wyglada spoko, ale interesuje mnie jak z wygoda uzytkowania - czy nie ma jakiś uciążliwych bugow (Np ze się telefon losowo rozłącza albo urządzenie zawiesza). Albo czy może są jakieś nieprzewidziane konsekwencje - typu np ze przy włączeniu wstecznego nie przełącza się na widok kamer cofania?



Jak dla mnie to by było boskie bo używam głównie Spotify w aucie i google Maps. Ten fabryczny system BMW nawet nie potrafi poprawnie nazwy piosenki zsynchronizować jak coś odtwarzam po BT (po pierwszej się zawiesza i już nie odświeża)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam od ponad roku, z tym że podłączam Androida. Bugów nie ma, ale interfejs nie lubi częstego wychodzenia z telefonem z samochodu, poza zasięg BT. Wtedy zdarza się, że trzeba wejść w menu i ręcznie pomóc w podłączeniu. Generalnie ten sprzęt ożywił oryginalny wyświetlacz. Ja polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Korzystam od ponad roku, z tym że podłączam Androida. Bugów nie ma, ale interfejs nie lubi częstego wychodzenia z telefonem z samochodu, poza zasięg BT. Wtedy zdarza się, że trzeba wejść w menu i ręcznie pomóc w podłączeniu. Generalnie ten sprzęt ożywił oryginalny wyświetlacz. Ja polecam.

 

A czy da się zrobić tak ze jak wsiadasz do auta i włączasz silnik to menu car play się automatycznie aktywuje (po separowaniu telefonu)? Czy zawsze muszę ręcznie zrobić te pre klików przy każdym wejściu do auta.


Tak samo jak słucham muzyki na Spotify to generalnie czy ta muzyka sama zagra po włączeniu auta (tak mi się dzieje właśnie w innym aucie, Mini, z natywna obsługa Car Play) czy muszę się przeklikiwac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak wiec kilka tygodni temu zainstalowałem i sam odpowiem na pytania:

- instalacja rzeczywiście bezproblemowa zrobiłem ja sam a robiłem coś takiego pierwszy raz

- jakość audio jest przyzwoita, ogólnie nie razi w uszy, ale szału nie ma

- jakość na tym ekranie - genialna, właściwie wyglada lepiej niz fabryczne multimedia

- stabilność pracy 4/5, zdąża się raz na tydzień ze ekran się zawiesza (audio gra) nie wiem czy to jest mankament protokołu bezprzewodowego i problem samego CarPlay czy mankament urządzenia, nie mniej po resecie urządzenia przyciskiem back po 30s wszystko działa jak należy wiec. Zauważyłem ze to zawieszenie się dzieje tylko jak próbuje używać iPhone i jest spięty car play jednoczesnie

- sterowanie z bmw się podpina bardzo dobrze, właściwie można czasami zapomnieć ze to dokładana funkcja

- AirPlay jak tylko się wykryje włącza się automatycznie. Niestety nie włącza automatycznie strumienia audio wiec zawsze trzeba uruchomić muzykę w danej aplikacji która się używa (np Spotify)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.