Skocz do zawartości

słuchanie muzy z iPoda/iPhone


altlyser

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy BMW :)

Od lat używam w swojej "jedynce", starego iPoda z kablem "tym szerokim 30 pin" + jack aux. Wówczas na wyświetlaczu mam całą bazę utworów, a dźwięk leci przez kabel aux.

Tyle że moje 30GB pomału się zapycha (zgrywam każdą płyte audio, a je zbieram). Mam w telefonie iPhone więcej giga, ale tam już jest wejście cienkie (lighting).

Jak w podłokietniku podpinam telefon, to tylko się ładuje, nie ma połączenia z komputerem BMW. Jak to rozwiązać?

Widzę są tylko kable z szerokiem wejściem i jackiem, a jak podłączyć telefon z lighting, żeby muza leciała?

----

chyba że mogę samemu wykonać tzw "Enhanced Bluetooth "?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety nie idzie mi muza po bluetooth przez tel (może jakoś się da połączyć, skoro do rozmów działa?)

Używam starego iPoda z szerokim wejściem:

879e166b42338f0bf28a0b7a35ac

Używam dedykowanego kabla od BMW za prawie 200 zł :evil:

IMG-8093.jpg

W podłokietniku mam wejście USB + aux, i wpinam kabelz szerokim wyjściem pod iPoda.

Tyle że pomału iPoda muszę zmienić - a że mam w telefonie dużo GB, to chciałbym łączyć telefon.

Tutaj telefon ma wejście lightting:

Zlacze-Lightning-w-iPhonie.jpg

Kiedy chcę podłączyć zwykły kabel od ładowarki, typu USB - lighting, to w aucie wyświetla błąd:

IMG-8092.jpg

Myślałem, też żeby takim konwerterem podłączyć aux, ale też nic:

IMG-8061.jpg

JAK TO UGRYŹĆ, ALBO DEJ KTOŚ LINK DO PRAWIDŁOWEGO KABLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.