Skocz do zawartości

BMW F01 730D WBAKM21080CY72901 Siedlce


Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił sie ponownie w "starej" cenie ;)

F01 podrożały w ciągu roku o ok 10000zł, więc nie dziwią mnie zmiany ceny. Tak czy siak sprzedaż tego typu auta jest niezwykle trudna.

 

podasz link?

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił sie ponownie w "starej" cenie ;)

F01 podrożały w ciągu roku o ok 10000zł, więc nie dziwią mnie zmiany ceny. Tak czy siak sprzedaż tego typu auta jest niezwykle trudna.

 

podasz link?

 

1szy post w tym temacie

http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, faktycznie link działa. 2-3 tygodnie temu nie działał.


Ładne wnętrze ma ta bemka. Czy dobrze patrzę i z zamieszczonego dokumentu wynika że w czerwcu 2018 miała 103 tys km? 3 tys km rocznie - dieslem, troche dziwne. nie neguje, sam tyle robiłem, ale M5 które było czwartym autkiem w tym czasie....


Ktoś oglądał na żywo?

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
... trochę dziwne. nie neguje, sam tyle robiłem, ale M5 które było czwartym autkiem w tym czasie....

Pamiętaj też, że nie wszyscy maja TYLKO 4 samochody jednocześnie. :norty:


BTW.

Jakbym miał ochotę na projekt od tytułem "porządny eF_Zero_Pierwszy - to bym się jej przyjrzał. :cool2:

Poprostowałbym co pogięte, powymieniał co poniszczone, spasował co pokrzywione, pomalował, złożył, odszczurzył i cieszył się z posiadania takiego autobusu. :cry2:

Tylko, że mnie takie autosany nie grzeją. :cry2:


PS.A poza tym ile można mieć projektów. :?: :mrgreen: :oops:

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ogłoszenia dodano informacje o pakiecie wymiany oleju w ASO do maja 2023 roku. Fajna opcja, natomiast jeżeli wymieniają ten olej co 30000km to nie załapałbym sie na ani jedną wymianę :? :8)


Ktoś oglądał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Do ogłoszenia dodano informacje o pakiecie wymiany oleju w ASO do maja 2023 roku. Fajna opcja, natomiast jeżeli wymieniają ten olej co 30000km to nie załapałbym sie na ani jedną wymianę :? :8)


Ktoś oglądał?

Johnny i jak idą poszukiwania F01? Weryfikowałeś może głębiej tą? ja cały czas się waham czy szukac serii 5 czy 7..... trafiła mi się piękna biała 7 koło Mińska Mazowieckiego, ale za długo myślałem i ktoś mnie ubiegł....

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną zrobiłem sobie przerwę w poszukiwaniach, tej konkretnej sztuki nie widziałem na żywo. Ciekawe czy się sprzedała czy po świętach znów się pojawi. Wygląda na to że poszukuję jednak auta nr 3, więc chyba będzie to jednak coś mniejszego :wink: Kiedyś byłem jakiś bardziej spontaniczny, oglądało się marne zdjęcia w ogłoszeniu, jechało, kupowało po godzinie oglądania i człowiek był szczęśliwy :8) :D a teraz niemal w każdym wystawionym egzemplarzu na pierwszy rzut oka widzę że coś mu dolega :| , sprzedawcy nie są zbyt skorzy do udzielania informacji, a z Olsztyna wszędzie mam daleko :roll: 5er wydaje się znacznie bardziej praktyczne, jednak znalezienie fajnego nie zajechanego egzemplarza graniczy z cudem, a wiem o czym piszę bo widuje te auta na codzień w pracy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.