Skocz do zawartości

Zastąpienie dwumasy na jednomasa i problem ze światłem.


ziomek134

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem się zapytać, czy można zastąpić dwumasę w e91 320i przedlift z silnikiem N46 (150km i 200 niuta) na zwykłe sztywne koło. Mam kilka innych wydatków związanych z autem i tak pomyślałem, że ten silnik może nie potrzebować dwumasy. Mam też komplikacje zdrowotne przez koronkę i jednak wolałbym nie wydawać prawie 3000 złoty na wymianę. A kit ze sztywnym kołem i sprzegłem kosztuje w granicach 1000 złoty, więc jeśli to nie zniszczy mi skrzyni, to wolę zaryzykować ceną komfortu.


Drugi problem to błąd CC-ID 136. Nie działa mi lewy stop, ale na włączonych światłach przeciwmgielnych. Czy da się to naprawić samemu? Jeśli jest to skomplikowane, to trudno, bo i tak będzie szedł do elektryka w związku z innym problemem i wtedy załatwi mi to od ręki. Ale jeśli byłoby to coś łatwego, to po co przepłacać.


Z góry dzięki za pomoc i wszelakie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać? Bo? Jakie bezpieczeństwo? Jest 21 wiek i dla niektórych dalej zamiana dwumasy na jedno to temat tabu. Jak się nie znasz, nie odpowiadaj. A swoje złote rady zachowaj dla siebie, bo nic nie wnosisz do tematu.


Gdzieś tutaj lub na innym forum wyczytałem, że ktoś miał podobny problem ze światłem. Ale nie mogę znaleźć już tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.