Skocz do zawartości

Doposażenie bmw f10/11 w nbt oraz zegary 6wb full led


Spalona E60

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

planuję zakup f10/11

i nurtuje mnie pewien temat a mianowicie, czy istnieje możliwość doposażenia/wymiany standardowej dużej nawigacji na nawigacje z g10 (chyba nbt evo, jeśli się mylę proszę o sprostowanie jeśli się mylę w nazwie), oraz włożenie zegarów ledowych 6wb, jeśli ma ktoś wiedzę czy da się to zrobić oraz jak to zrobić. Byłbym bardzo wdzięczny ponieważ sam nie mogę znaleźć takich informacji, jedynie znajduję firmy tym się zajmujące. Zależało by mi aby samemu to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6wb to sobie samemu odpuść. No chyba że jesteś biegły w kodowaniu i czyszczeniu licznika. Łatwi go uwalić a swoje kosztuje. U mnie wymiana z kodowaniem, wcześniej miałem 6wa trwała 20 minut.


Okej, wydaje mi się że jestem w miarę obeznany w różnych programach kodujących, dlatego jeśli ktoś umiałby wytłumaczyć jak to zrobić to udało by mi się samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
6wb to sobie samemu odpuść. No chyba że jesteś biegły w kodowaniu i czyszczeniu licznika. Łatwi go uwalić a swoje kosztuje. U mnie wymiana z kodowaniem, wcześniej miałem 6wa trwała 20 minut.


Okej, wydaje mi się że jestem w miarę obeznany w różnych programach kodujących, dlatego jeśli ktoś umiałby wytłumaczyć jak to zrobić to udało by mi się samemu.

Jest wątek na forum o doposażeniu 6WA.

6WB robi się tak samo/podobnie (vin moze byc w innej czesci pamieci licznika) ale to proste do ogarniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.