Skocz do zawartości

Wersje wyposażenia audio


Bartłomiej 98

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy jest ktoś w stanie wypisać mi wszystkie wersje wyposażenia audio od najsłabszego do topowego? Jakąś garść informacji już posiadam ale podejrzewam, że moja wiedza jest niepełna a informacje nie potwierdzone w 100%. Głównie interesują mnie lata E90 gdyż taki model posiadam ale może w innych wersjach jest bardzo podobnie? Widzę różnicę między podstawowym a np logic7 ale chciałbym konkretnie znać wszystkie wersje i czym się różnią.


Drugie pytanie. Obecnie posiadam głośniki średnio tonowe firmy Hertz DCX 100.3 60w 4 ohm. Nagłośnienie jak się domyślam podstawowe, najbiedniejsze. Jeden z nich mi się kończy i nie podoba mi sie, że jest zamontowany na jedną śrubę i 3 wkręty bo ma nocowanie w 4 miejscach a nie jak fabryczny w 3 więc są one inaczej rozmieszczone i tylko jeden trafia na śrubę. Dla mnie trochę druciarstwo więc chciałbym zamontować głośnik na fabryczne 3 śruby jeśli już miałbym wymieniać. I pytanie brzmi czy głośnik z logic7 lepiej zagra? Czy może są jakieś firmy, które mają dobre dedykowane głośniki do danego modelu ale też w rozsądnych pieniądzach? Czy bez wzmacniacza to nie ma najmniejszego sensu i najlepszym wyborem będzie kupno ori najtańszego głośnika? Mam zamiar wymienić obie sztuki (lewe i prawe drzwi) mimo, że pada tylko jeden. Zależy mi na jakości dźwięku ale całego logica na ten moment nie będę wrzucał ze względu na koszta. Dotychczasowe głośniki grały znośnie z racji tego, że mam też wygłuszone drzwi. Po prostu chciałbym aby nie było gorzej a jednocześnie zamontować głośniki tak jak Bóg przykazał a nie na wkręty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.