Skocz do zawartości

Klimatyzacja e91


astro-nom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytających...

Wiem jak bardzo irytujące jest poruszanie jednego tematu w kółko aczkolwiek...

Mam problem z klimatyzacją bmw e91 2.0d, mianowicie... Po uruchomieniu klatyzacji nawiew działa tylko na szybę i dmucha tylko ciepłym /gorącym powietrzem. Odkopałem wszystkie możliwe tematy na forum, lecz nikt jednoznacznie nie stwierdził w czym problem. Pojechałem podpiąć samochód pod komputer. Diagnosta stwierdził błędy wszystkich "6?" silniczków od klap nawiewu, lecz wykluczył od razu tą przyczynę ze względu małe prawdopodobieństwo takiej sytuacji. Polecił wymienić panel i tak też zrobiłem... Bez efektu. Dziś rozebralem schowek i sprawdziłem czy silniczki reagują na jakiekolwiek działanie. Przeczytałem także post w, którym ludzie stwierdzają że to zawór sterowania nagrzewnicą lecz inni negują ten pomysł uważając że służy on do grzania samochodu po zatrzymaniu(mniej więcej " z pomysłów co mogę zrobić to zostało mi jedynie zapsikanie styków na panelu klimatyzacji, co najprawdopodobniej zrobię jutro. Błagam pomoże mi ktoś znaleźć przyczynę??? Jestem w stanie zapłacić... Nikt w mojej okolicy nie potrafi stwierdzić co to takiego... Wymawiając się że dużo roboty z rozbiera iem całej deski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.