Skocz do zawartości

Downgrade fabrycznego radia DSP w E83 - co potrzeba?


grzesiekwisnia

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam polift z nawigacją i dsp (bez tunera TV).


Jestem bardzo zadowolony z tego jak to gra, ale autem jeździ moja kobieta i marzy Jej się kamera cofania, więc rozważam możliwości.


Najprościej byłoby dodać jakiś zewnętrzny ekranik, ale wygląda to jak kupa, więc odpada.

Druga opcja to dołożenie tunera tv i dołożenie tego do oryginalnej instalacji - trochę dużo kombinowania i jakość też będzie średnia..


Najbardziej skłaniam się ku opcji przesiadki na androida.


Z tego co wyczytałem są dostępne ogólnie dwie wersje androida - dla instalacji z oryginalnym wyświetlaczem nawigacji i ze schowkiem zamiast tego ekranu.


Opcja dla schowka jest o wiele tańsza i do tego na jeszcze opcję pokrętła idrive (niedostępna dla wersji z fabrycznym dużym ekranem).


Wobec tego wpadłem na pomysł, żeby zainstalować radio business CD z małym wyświetlaczem i do tego dołożyć androida z idrive.


Nie zależy mi na fabrycznej nawigacji jak i wszystkich innych funkcjach (poza dsp).


Co się stanie jeśli zamontuje to radio business cd? Czy któreś głośniki przestaną grać? Czy instalacja będzie wymagać jakiś przeróbek? Czy będzie to grało słabiej? Czy fabryczny wzmacniacz od dsp będzie grał z radiem business cd? No i obecnie mam wejście aux - czy po wymianie wciąż będzie działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.