Skocz do zawartości

Zmieniarka cyfrowa


maniek68

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostałem od znajomego zmieniarkę cyfrową którą posiadał w bmw e46 w zestawie jest przejściówka 17 pin do radia i 10 pin do zmieniarki, jeszcze dodam że na zmieniarce jest nalepka 10 pin cd.Mam teraz takie pytanko czy ta zmieniarka będzie działać w moim bmw x3 e83.W moim aucie jest radio z navi z monitorem i z tego co doszedłem jest wtyczka radia 40 pin i zmieniarki 12 piN i drugie pytanko jak bym dokupił przejściówkę 40 pin radia i 12 cd i przelutował kabelki czy to zadziała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedyna droga ( bez gwarancji sukcesu ) to rozpiska wszystkich kostek i przekładanie kabelek po kabelku >> jeśli różni się tylko kostkami ( a pewnie tak jest ) to sygnały we/wy i reszty będą takie same w sensie potencjały i polaryzacja ...


Ja wolałem dokupić z Baseusa porządny adapter Bluetootha z "aptX HD" >> wrąbać go pod AUX + zasilanie i słuchać z telefonu czy drugiego smartfona który mam do nawigacji i Yanosika .. szybciej, łatwiej, bardziej wszechstronnie ;) .. W tym telefonie do Navi czyli P30Pro, mam kartę z T-Mobile z Magentą ( net no limit ) czyli mam WSZYSTKO od Spotify po Tidal, YT czy radia internetowe + 128G MP3 .. Drugi telefon taki używany na co dzień, mam do rozmów czy innych pierdół i to chyba najlepsze rozwiązanie ... nie mi nic gorszego jak środek Hanoweru, Budapesztu albo nie daj Boże Krakowa i nagle telefon kiedy ty jedziesz na nawigacji i szukasz jakiejś parszywej dziury wśród jednokierunkowych uliczek ... :mrgreen: ... a tak to luzik + dowolność i łatwość wgrywania muzy swojej do folderu w telefonie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.