Skocz do zawartości

Upgrade do Live cockpit professional za free


Maldini80

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!


Mam zamówione w lutym G20 z terminem odbioru na czerwiec 2021. Wersja sport line ze zwykłym cockpitem i pakietem connected. Właśnie dostałem informacje od BMW, że z „różnych powodów” robią małą rewolucje i z automatu dają upgrade za free do Live Cockpit Professional, ale do ... wszystkich bmw5, które zostały już zamówione. Natomiast dla nowych, także BMW3 wymagają w zamówieniu obligatoryjnie już tej wyższej wersji kokpitu. Zapytałem co z BMW 3, i odpowiedz była podobna ze najprawdopodobniej te już zamówione, wyposażone będą za free w system nawigacji Live Cockpit Professional. Jak ktoś z Was będzie miał jakieś podobne lub potwierdzone info dajcie znać. Mówię o upgrade za free z wersji podstawowej connected.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adobry


Ale to wiesz już na pewno? Bo mnie dealer nie chciał na 100 procent potwierdzić tego, ze upgrade za free będzie dotyczył także trójek i to z wersji kockpitu connected, może jeszcze kombinują ?

Wiesz może w ogóle skąd to zamieszanie i taka niespodzianka i czym to jest spowodowane?


W teorii byłby to super prezent bo professional kosztuje kilka dobrych tysiaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem na pewno, że to będzie gratis (no w cenie mniejszej wersji) ale zabrali mi też podparcie lędźwiowe - będą koła na zimę :) Z drugiej strony to same zegary w tej nieprodukowanej wersji bardziej mi się podobały i wahałem się.

Przed chwilą sprawdzałem konfigurator - nie nalicza opłaty przy wyborze dowolnej nawigacji w pakiecie First Class

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś zamówiony pakiet zwykły connected, czy pakiet live cockpit plus ?

Mnie tez się zegary podobały ale przy zwykłym connected nie miałem nawigacji wiec jeśli to dadzą za free to super sprawa.

Zamówiony był z nawigacją, mam już taki młyn że zobaczę co przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w upgrade do BMW Live Cockpit Professional chodzi o to, że zamówieniu był tylko zwykły Pakiet Connected (6C1) czy w zamówieniu musiał być co najmniej 6C3 - Pakiet Connected Professional (tzw. mała nawigacja)?


Ja zamawiałem własnie taki samochód - czyli tylko z opcją 6C1 - Pakiet Connected (bez Connected Professional). Zamówienie pod koniec grudnia 2020 r. Pierwotnie auto miałem mieć pod koniec lutego 2021 r. ale termin produkcji przesunięto na połowe kwietnia 2021 r., a w PL ma być na początku maja 2021 r.


Ciekaw jestem czy mnie też dotyczyć będzie ta korzystna zmiana, o której mowa w pierwszym poście skoro NIE zamówiłem 6C3 - Pakiet Connected Professional i 6U2 BMW Live Cockpit Plus z systemem nawigacyjnym?

Edytowane przez RdK1921
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi o upgrade ze zwykłej opcji connected bez nawigacji do wersji pełnej professional, ale tak jak powiedziałem mnie dealer potwierdził, ze wszystko na taki upgrade wskazuje ale nie daje jeszcze 100 procent pewności, wiec jeśli kolega wyżej mówi ze taki dostał, to póki co wiemy ze dają z wersji live cockpit plus, czy ze zwykłej to musimy czekać, chyba ze za chwile ktoś tu potwierdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

U mnie sytuacja podobna, samochód zamówiony z małą nawigacją i zwykłymi zegarami. Dzisiaj rozmowa z handlowcem, który potwierdził, że z racji braku w dostawach małej nawigacji zamówienia złożone przed tym okresem, a jeszcze nie produkowane dostają z automatu Nawigację profesional.

Niestety nie powiedzial mi, a ja zapomniałem spytać czy w to wchodzi tez live cockpit.

Także pewne info ze duża nawigacja, natomiast nie wiem czy tez ten wyświetlacz przed kierownicą.

Z drugiej strony nie wiem czy duża nawigacja nie jest zawsze w pakiecie z live cockpit, ale to już moje domysły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi o upgrade ze zwykłej opcji connected bez nawigacji do wersji pełnej professional, ale tak jak powiedziałem mnie dealer potwierdził, ze wszystko na taki upgrade wskazuje ale nie daje jeszcze 100 procent pewności, wiec jeśli kolega wyżej mówi ze taki dostał, to póki co wiemy ze dają z wersji live cockpit plus, czy ze zwykłej to musimy czekać, chyba ze za chwile ktoś tu potwierdzi.

 

Czyli chodzi, że tylko dodadzą większy ekran na konsoli centralnej czy też zmienią klasyczne zegary na te cyfrowe? Bo jak zmienią też na te cyfrowe to ja osobiście takiej zmiany nie zaakceptuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 61c to jest zwykły pakiet connected nawet bez małej nawigacji ?


No właśnie jestem ciekaw jak potraktują te opcje podstawowe bez niczego, czy tez dadzą upgrade.

 

Tak, 6C1 to zwykły pakiet connected bez tzw. małej nawigacji. Też czekam na info czy z tego będzie upgrade do wersji PRO z cyforwymi zegrami ale coś mi się wydaje, że to byłoby zbyt piękne żeby było prawdziwe, o ile oczywiście ktoś chce mieć cyfrowe zegary bo nie każdemu to się podoba. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje nam tu na forum czekać aż ktoś kto miał wybrane kokpit 6C1 i zwykły pakiet connected bez tzw. małej nawigacji, dostanie info od BMW. Tak jak pisałem ja taki mam właśnie wybrany i dostałem info że "najprawdopodobniej" moje BMW otrzyma upgrade to wersji Live cockpit professional z dużą nawigacją. Zobaczymy czy ktoś tu to potwierdzi, kto miał też 6C1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie podobno jest myk taki ze jak teraz zamawiasz to obligatoryjnie musisz domowic live kockpit professional i zapłacić , wiec tak się nie da :)

 

Zamawiałem 20 lutego auto bez tzw małej navi wiec i chce mieć auto z klasycznymi zegarami i nie chce nawet za darmo mieć dodanych tych cyfrowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zamawiałeś mniej więcej tak jak ja , wiec jestem ciekaw co nam powiedzą. A na kiedy masz odbiór ?

 

Najwcześniej koniec maja a najpóźniej początek lipca

 


No to masz dokładnie taki termin jak ja, to zapytaj tez sprzedawcę jak to wyglada, ciekaw jestem co Ci powiedzą i daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.