Skocz do zawartości

Power box v-tech


MarcinSm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy jest ktoś na forum co ma podłączony powerbox v-Tech ?

Nabyłem taki do 316d ale kompletnie nie wiem gdzie go podłączyć

Niby dołączona jest instrukcja i nawet zdjęcie ale ta komora silnika na nim jest inna niż u mnie

W necie czytam i oglądam filmiki ale zazwyczaj Boxy maja 2 wtyczki a u mniejsza 4

Wiem już tyle ze 2 szt podłącza się do common rail i tyle w temacie z mojej strony :)

Może ktoś udostępni jakieś jedno zdjęcie gdzie się to podłącza? Będę bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest ktoś na forum co ma podłączony powerbox v-Tech ?

Nabyłem taki do 316d ale kompletnie nie wiem gdzie go podłączyć

Niby dołączona jest instrukcja i nawet zdjęcie ale ta komora silnika na nim jest inna niż u mnie

W necie czytam i oglądam filmiki ale zazwyczaj Boxy maja 2 wtyczki a u mniejsza 4

Wiem już tyle ze 2 szt podłącza się do common rail i tyle w temacie z mojej strony :)

Może ktoś udostępni jakieś jedno zdjęcie gdzie się to podłącza? Będę bardzo wdzięczny

 


Może komuś zalega taki zestaw od 316d w garażu bo zamienił na inny lub zdemontował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety samochód w leasingu i mógłby być problem wyrazie jakiejś kraksy czy innego zdarzenia.

 

A box to co? Sądzisz, że nie zostawia śladu?

Nie ma żadnych korzyści ze stosowania tego dziadostwa.

 

Firma V-Tech twierdzi, że po odłączeniu tego boxa samochód wraca do ustawień fabrycznych i nie ma śladu

Jak jest na prawdę, nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Firma V-Tech twierdzi, że po odłączeniu tego boxa samochód wraca do ustawień fabrycznych i nie ma śladu

Nie ma takiej możliwości. Zapisywane są logi i parametrami pracy silnika.

 

OK

Dzięki za info

Będę musiał mocno się zastanowić czy coś grzebać w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.