Skocz do zawartości

Zmiana TCU na TCU 1.5 E61 530d


gofer513

Rekomendowane odpowiedzi

Witam


Używałem wyszukiwarki ale nic nie znajduje albo nie działa ostatnio w ogóle wyszukiwarka na forum, bo zawsze co bym nie wpisał pokazuje 0 wyników..


Zmieniłem moduł jak w temacie żeby miec połączenia głosowe. Moduł jest z 2010r. podłączyłem do auta, ncs widzi moduł dodałem $633 i usunąłem $638. W drzewie sterowników jest TCU, ncs się z nim łączy, można zmieniac ustawienia i go zakodować. Dopisałem przez Tool32 swój vin:


967de7a0aafe8f54med.jpg


Po tej operacji przekodowałem pustym Manem moduł. Po uruchomieniu samochodu i włączeniu bluetootha wyszukuje mi tel, łączy się z nim, ale nie ładuje kontaktów, nie da się wybrać jakiegokolwiek numeru:


b597b5cd893d90ebmed.jpg


Próbowałem połączyć się z modułem przez Inpe, ale wali jakieś błędy. Próbowałem wejść przez ten moduł:


ee8994d49f3cb68dmed.jpg


ale wali taki błąd:


80d6072600844ee4med.jpg


Po próbie połączenia przez ten:


e31e4734ebc13927med.jpg


pokazuje coś takiego:


19ad33cc7ed5fae6med.jpg

Bądź odwrotnie bo może pomieszałem zdjęcia, nie ważne, jednak inpa go tak jakby nie widzi a ncs się z nim normalnie łączy.


Czy ktoś pomoże w takiej sytuacji? co tu jest nie tak? co jeszcze ewentualnie sprawdzić? jak to ogarnąć żeby działał normalnie i dało się używać zestawu głośnomówiącego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W inpie też mam problem z połączeniem się z TCU za to w ista działa bez problemu.

Co do Twojego problemu spróbował bym sparować z innym telefonem.

Vin jak wpisywałeś w tool32? Cały - 17 znaków czy tylko 7 ostatnich bo mi nie chce przyjąć prawidłowego.

Moduł do własnej konfiguracji świateł E39 sprzedam!



icon3.png BMW E36 316i M43

icon1.pngBMW E61 530D M57N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.