Skocz do zawartości

E46 1.9 benzyna +lpg wyrzuca płyn


SoCraZy

Rekomendowane odpowiedzi

witam. e46 m43tub19 + Sekwencja stag , ciągle wywala płyn korkiem.


Wyciek był z plastikowego krućca za silnikiem- wymienione

termostat- wymieniony na mahle

korek wlewu - wymieniony na oryginał bmw


auto pojeździ i wywala płyn korkem ( tym od wlewania płynu ) wycieków już nie znalazłem wygląda wszystko okej, test na uszczelke był robiony ale nic nie wyszło, skończyły mi się pomysły.

Wywala "powoli" czyli teraz od ostatniego odpowietrzania zrobiłem z 300-400km i dopiero dzisiaj jest na tyle mało płynu że ogrzewanie przestaje grzać i dzisiaj zaczela wskazówka minimalnie za pion wystawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn na zbiorniczku, pod zbiorniczkiem i jak odkrece korek to w całym korku jest płyn, ale są to bardzo małe ilości,


narazie nie dolewam chce zobaczyć co się stanie, czy się w końcu zapowietrzy , bo jak narazie lpg, ogrzewanie, wszystko działa, po nocy bagnet w zbiorniczku jest schowany w środku, ale płyn jest bo nie opadł całkiem na dno, tylko pływa

wczesniej przez jakiś czas (jakieś 1,5 tygodnia codziennie po 10-30km) był na maximum ( dolna kulka równo z krawędzią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przelew jest? Nie grzeje się (temperatura w teście 7.0 w ukrytym menu)?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

prawdopodobnie znalazłem przyczyne, nieszczelnośc pod zbiorniczkiem wyrównawczym te dwa origni jeden zaślepka drugi od powrotu z nagrzewnicy.

Bardzo trudne było do znalezenia bo wystarczy ze troche wywali uklad zaraz sie zapowietrza wywala korkiem u góry i już caly zbiorniczek jest mokry ..


uszczelnione teraz i suchutko, przynajmniej narazie :mad2:


Najlepsze wlasnie bylo to ze zbiorniczek byl juz momentami prawie ze suchy, a temperatura 100-110 w ukrytym menu , LPG i ogrzewanie zawsze działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAM PROBLEM Z OGRZEWANIEM RAZ WIEJE OKEJ RAZ NIE TAK JAK POWINNO WSKAZOWKA SILNIKA JEST OKEJ 90 STOPNI NIC SIE Z NIA NIE DZIEJE ALE DALEJ PROBLEM Z GRZANIEM DZIAŁA JAK ZAWIEJE RAZ LECI CIEPLE RAZ ZIMNE DODAM ZE JEDEN WĄŻ JEST LETNI A JEDEN GORĄCY LETNI JEST TEN OD STRONY CHLODNICY BMW JEST Z 99 R BENZYNA GAZ NIE MOGE SOBIE Z TYM PORADZIC HMM TERMOSTAT / RACZEJ NIE BO TEMP SILNIKA JEST OKEJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po co w dwóch tematach?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.