Skocz do zawartości

Bmw e91, 320d 2007 Traci moc


kamil9674

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegos miesiaca jestem posiadaczem e91 2.0 diesel 163 km, mam pewien problem, auto w czasie jazdy traci moc, nie wyskakuja zadne błedy ani nie dymi po utracie mocy, zrobiło mi sie juz tak 2 razy, zgasze auto odpale ponownie jest wszystko ok, czasami rowniez jesli nie pomaga zgaszenie auta musze odpiac kleme na chwile od akumulatora i równiez wszystko wraca do normy... nie wiem o co chodzi. Pierwszy raz jak mi sie to stało zatrzymałem sie na poboczu i otworzyłem maske okazało sie ze spadł dolot powietrza załozyłem, odpiałem kleme i wszystko wrociło do normy, i tak mi spadł ten dolot z 2 razy, postanowiłem kupic nowy zamienik z allegro jest troszke dłuzysz od tego oryginalnego wiec wchodzi na ciasno i nie ma prawa spasc jak ten poprzedni, ale znowu teraz nie spada ten dolot a sa podobne objawy jak wtedy kiedy spadał.. nie wiem o co chodzi, oczywiscie nie jest tak cały czas. dodam tez ze ten zamiennik troche shitowaty jest. nie wiem czy to przez ten dolot nowy tak sie dzieje czy moze jakis czujnik... Prosze o pomoc, jesli ktos miał podobne objawy lub wie gdzie szukac przyczyny. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.