Skocz do zawartości

Pilot, a fabryczny alarm


Firoj

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam mały problem z samochodem... zresztą dość niedawno kupionym :) . Któryś z wcześniejszych właścicieli samochodu wymienił komplet zamków i kluczy(poza drzwiami kierowcy i schowkiem), mój samochód pochodzi z 1994 roku i wraz z samochodem dostałem dwa klucze wraz z wbudowanym pilotem. Z tym,że słyszałem o pilotach z trzema przyciskami, a mój ma tylko dwa. Czy jeśli wcześniej do samochodu został dołączony pilot z trzema przyciskami nie powinno być problemu aby zakodować ten z dwoma przyciskami? Pytam, dlatego że pilot(został sprawdzony - wysyła sygnał https://19216801.onl/ https://routerlogin.uno/) nie chce sparować się z samochodem, serwis rozkłada ręcę, ponieważ nie ma jak sprawdzić działania alarmu ze względu na niepasujący kluczyk do drzwi kierowcy. W tej chwili otwieram central z kluczyka w drzwiach pasażera, boję się,że w zimie zamarznie zamek, dlatego chciałbym ogarnąć temat przed zimą. AA... do lusterka wstecznego dochodzi mi kostka z dziesięcioma przeowodami i jest ona oczywiście podpięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, piloty z 2 przyciskami (takie w formie kluczyka oraz takie w formie pilota z wysuwanym grotem) są na podczerwień,a kluczyki z trzema przyciskami fdziałają na falach radiowych. Samych opcji kodowania jest kilka, ale nie wiem niestety od czego to zależy. Nadajnik był bądź w lusterku, bądź też w kratce nawiewu. A jeśli chodzi o zamki to mozna kupić zestawy wkładek i ułożyć pod dany kluczyk. Nawet aso oferowało takie coś. Przy okazji jeśli mozesz to podziel się informacją jak sprawdzić kluczyk -po nacisnieciu powinna zaświecać się dioda, czy zaświeca się dopiero po sparowaniu z autem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.