Skocz do zawartości

BMW F46 220i doposażenie do M-Pakietu


nicramz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

Od niedawna jestem zadowolonym użytkownikiem f46 220i z 2015 r . w wersji wyposażenia Sport Line. Wiem, wiem, to nie jest ideał z napędem na tył, ale na początek przygody z marką "not bad at all" ;)

Auto ma zapas mocy - 192KM, pakiet Sport - czyli m.in. niezłe fotele ale wygląd aż się prosi o poprawę.

Kupując auto z drugiej ręki nie ma się za bardzo wyboru więc...albo zostaje się przy setupie, albo polepsza konfigurację zamawiającego nowe auto w salonie :D No i ja wybrałem tą drugą opcję. Po zmianach felg z 17 na 18 widać postęp, ale chciałbym też dorzucić M-Pakiet zewnętrzny, czyli progi, zderzaki przód i tył. Auto jest przedliftowe i trochę części jest na rynku. Część już czeka na lakierowanie, ale tu mam pewien problem. Korzystając z katalogów części nie jestem pewien czy niektóre elementy będą konieczne do wymiany, a które mogą zostać. Prosty przykład - czy wymiana prowadnicy powietrza jest konieczna przy nowym zderzaku z przodu?

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi oraz linki, gdzie mógłbym uzyskać info na temat montażu M Pakietu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.