Skocz do zawartości

NCS pusty EWS LCM brak zapłonu


Qruxat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Wczoraj pierwszy raz kodowałem w ncs expert wszystko było w porządku lecz po kodowaniu chciałem przestawić samochód a on nie reaguje na zapłon nie świeci się tez kontroli silnika. :mad2:

Samochód był podłączony do starego prostownika 12v 4A na wyjściu. Przy małych zmianach w ncs duklanie w module lcm pobierałem go zmieniałem opcje i pakowałem do lcm. Dodam że w środku nic nie działa prócz centralnego z pilota światła wewnątrz pulsacyjni mrugają, podświetlenie samej kierownicy tez co chwile na sekundę się pokazuje i wyłącza. Sprawdziłem wstępnie bezpieczniki w schowku i w bagażniku wszystko wygląda ok. Odłączyłem moduł lcm lecz to nic nie zmieniło.


1. Pytanie dlaczego nie można uruchomić samochodu?

2. Po probie połączenia z EWS KMB i chyba IKE brak VINu GM SA i tych innych danych na początku pamiętam że sam to pobierał i podawał wartości teraz jest pusto.

3. Czy problem może leżeć pustym ZCS?


Strasznie namieszałem lecz może ktoś jest z Olsztyna lub chciałbym pomóc naprawić mi to przez zdalny pulpit? Oczywiście odpłatnie jeżeli trzeba.


Proszę o pomoc bo nawet nie wiem od czego teraz zacząć. :cry2:



Linki do zdjęć poglądowych.

https://iv.pl/image/Gt6axQy

https://iv.pl/image/Gt6admd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych gamoni jak ja. :mad2:

Zostawiłem auto na noc i pół dnia z odłączonym aku. Wróciłem dziś z pracy sprawdziłem napięcie na aku 10.8V. Podłączyłem go i zasilanie z innego auta wszystko zagadało. :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.