Skocz do zawartości

IV Rajd BGC


scszm

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrał Apolinary Bartnicki w BMW dixi - jedyne przedwojenne auto na rajdzie. Poza tym nie było BMW poza moją szóstką która nie była uczestnikiem.

Poza tym że cewka postanowiła mi upiększyć komorę silnika (objeżdżałem próby sportowe i się przegrzała nieco :? )to wszystko było w porządku. Jak będę miał filmik z jednego z moich przejazdów to oczywiście wrzucę.

III Okręgówka ma się odbyć w Płocku organizowana przez kogoś innego i chciałbym się na nią przejechać. W związku z tym szukam sponsora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem aparatu, no i czasu na zdjęcia, dlatego jestem zdany na kolegów, którzy robili zdjęcia i może upublicznią.

http://img1.putfile.com/thumb/9/26809051312.jpg

Mam za to szkic prób SZ1 - kwiatek i SZ2

Kwiatek okazał się trudniejszy, niż się spodziewałem co zaowocowało taryfą(za pomylenie trasy) dla bodajże 68 % załóg,

SZ2 to była typowa próba na za.. na szybką jazdę. Naprawdę można było się rozpędzić no i duża ilość miejsca na dole tej ósemki pozwalała na bardzo widowiskowe przejazdy i różne techniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którymś z rajdów były próby żywcem przejęte z KJS i taki "kwiatek" już jechałem... obyło się bez taryfy.

 

PS Coś słyszałem, że były problemy satysfakcjonującym wszystkich liczeniem punktów? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zdziwiony, że tyle osób się przejechało na kwiatku, może dlatego że był bardzo ciasno zestawiony no i nie po kolei te płatki :)

A liczenie..... Zawsze są zażuty że za wolno, ale to stało się standardowe i już nikt na to nie zwraca uwagi, choc jednak widzę że nie

chyba że chodzi o coś innego to chętnie wyjaśnię,a jak nie będę w stanie, to zapytam i wyjaśnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.