Skocz do zawartości

E91 WBAVU91080KT17832 - nie warto oglądać


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem te auto:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6C4yJe.html#8c0c2d5f4b


Cały przód robiony. Zrobiony złe. To że różnokolorowa, to można zrobić, ale to spawanie (a raczej sranie) elementów siłowych pod maską, to masakra.

Przednie drzwi z dołu zaczynają gnić.

Zawieszenia z przodu nie ma.


Sprzedawca twierdzi że poduszki są na miejscu, ale ja po oglądaniu stanu blacharki odpuściłem już sprawdzanie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem te auto:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6C4yJe.html#8c0c2d5f4b


Cały przód robiony. Zrobiony złe. To że różnokolorowa, to można zrobić, ale to spawanie (a raczej sranie) elementów siłowych pod maską, to masakra.

Przednie drzwi z dołu zaczynają gnić.

Zawieszenia z przodu nie ma.


Sprzedawca twierdzi że poduszki są na miejscu, ale ja po oglądaniu stanu blacharki odpuściłem już sprawdzanie tego.

 

Siema, tak z ciekawosci wiesz jak sprawdzić czy są poduszki ? wystarczy pod kompa podpiąc czy cos innego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, tak z ciekawosci wiesz jak sprawdzić czy są poduszki ? wystarczy pod kompa podpiąc czy cos innego ??

Ja zawsze patrze czy są na miejscu fizycznie boczne i sprawdzam czy była zdejmowana kierownica (bo w wielu aut nie da sie zdemontować kierownicy bez robienia małych dziurek). Również patrze, czy material przedniego panelu nie jest "alternatywny".

Sprawdzenie poduszek akurat dla mnie nie jest problemem. Gorzej z rożnymi odmianami kolorów, nie zawsze to widzę bo mam deuteranopię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.