Skocz do zawartości

podłokietnik - f11/f11 jak zmienić slot starego telefonu na


66gold66

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie.

Szukałem tego wątku, jednak bez sukcesów.

Czy spotkaliście się z nakładkami które mogą nadać nowego sensu slotowi na telefon stacjonarny w podłokietniku? (525d f10/11 2013 vin dx30209)

Mam brzydką plastikową zaślebkę która nie ma żadnego celu.

Słyszałem że można w tym miejscu zamontować ładowarkę indukcyjną. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
witajcie.

Szukałem tego wątku, jednak bez sukcesów.

Czy spotkaliście się z nakładkami które mogą nadać nowego sensu slotowi na telefon stacjonarny w podłokietniku? (525d f10/11 2013 vin dx30209)

Mam brzydką plastikową zaślebkę która nie ma żadnego celu.

Słyszałem że można w tym miejscu zamontować ładowarkę indukcyjną. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

 

No to idziesz do BMW i kupujesz adapter SnapIn jaki chcesz - do swojego telefonu.

Jak chcesz ladowarke indukcyjna - to ja kupujesz i montujesz - w czym rzecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro nie widzialem za wiele ale w uk na ebayu jest tego duzo. Problemem jest ze sa strasznie drogie i raczej do starszych telefonow. NIe wiem jaki masz smartfon ale wiksozsc uzywek jak i nowych adapterow snap in sa do starszych modeli z wejsciem lightning - od iphone 4 do iphone 5 lub iphone se. Wyzej musisz kupic universal snap in adapter do ktorego mozesz wlozyc od 6s po 8 ale ceny od 160£ wiec drogo.

Mialem stary iphone se ktory jest podlaczony poprzez snap in aby odtwarzac w pelni Spotify offline a moj drugi iphone jest sparowany przez bluetooth do wykonywania polaczen. Ogolnie ten adapter jest zbedny bo to samo mozna uzyskac podlaczajac pod usb. Chyba ze masz tylko jedno usb i chcesz miec wolny port oraz korzystac ze wzmocnienia sygnalu antenowego na co wlasnie pozwala ten adapter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Problem w tym że już w salonie pytałem. Nie maja. Bmw sikora.

Poradził bym sukał jakiś zamienników.

Kupiłem używany w stanie jak nowy z BMW i3....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.