Skocz do zawartości

Dokładka zderzaka


Cece

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, mam pytanie odnośnie dokładki przedniego zderzaka do f30/f31.

Wiem, ze oryginalnie one wychodziły w macie, ale na internecie można dostać wiele opcji w połysku. W dodatku czy oryginał ma po środku te „jedno zeberko”? Czy jest całkowicie płaska? Na jednych zdjęciach z oryginalnego auta w pakiecie m performance jest żebro a z postu z kwietnia 2019 tutaj z forum kolega zamówił pakiet doposażenia m za 4tys po nr VIN ze strony BMW i dokładka jest tam całkowicie płaska po środku. Jak to wyglada w końcu? Bo planowałem zamówić z Maxton Design, mat bo połysku nie maja, ale chciałbym żeby przypominała ona najbardziej oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałeś oryginalna z bmw czy już miałeś fabrycznie taka?

kupiłem zderzak w którym już była ori dokładka.

Okej, czyli zamówię matowa taka na wzór ori, tez mam f31 taki sam kolor wiec będzie pasować ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałeś oryginalna z bmw czy już miałeś fabrycznie taka?

kupiłem zderzak w którym już była ori dokładka.

Okej, czyli zamówię matowa taka na wzór ori, tez mam f31 taki sam kolor wiec będzie pasować ładnie

 

te chińskie dokładki pasują ok, jedynie co mi się wydaje to jest gorszy plastik, raz zahaczysz i trzba szukać nowej. I koniecznie poskładaj ją na kołkach tak jak to ma być, jest szansa że jak zahaczysz o krawężnik przy cofaniu nie wyrwiesz całęgo zderzaka tylko dokładadkę/kołki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


te chińskie dokładki pasują ok, jedynie co mi się wydaje to jest gorszy plastik, raz zahaczysz i trzba szukać nowej. I koniecznie poskładaj ją na kołkach tak jak to ma być, jest szansa że jak zahaczysz o krawężnik przy cofaniu nie wyrwiesz całęgo zderzaka tylko dokładadkę/kołki

 

Okej, dzięki za rade. Zamówię z mmtuning http://mmtuning.pl/products/dokladka-zderzak-bmw-f30-f31-11-m-performance oni jako jedyni chyba maja sprawdzona i z zeberkiem po środku bo na maxton i innych Allegro są same bez żeber albo typowe chinczyki składane w pol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


te chińskie dokładki pasują ok, jedynie co mi się wydaje to jest gorszy plastik, raz zahaczysz i trzba szukać nowej. I koniecznie poskładaj ją na kołkach tak jak to ma być, jest szansa że jak zahaczysz o krawężnik przy cofaniu nie wyrwiesz całęgo zderzaka tylko dokładadkę/kołki

 

Okej, dzięki za rade. Zamówię z mmtuning http://mmtuning.pl/products/dokladka-zderzak-bmw-f30-f31-11-m-performance oni jako jedyni chyba maja sprawdzona i z zeberkiem po środku bo na maxton i innych Allegro są same bez żeber albo typowe chinczyki składane w pol[/quote


:cool2: walcz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.